10$ Witamy na Świecie

1/2 oz Ag 999 2024

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
10 $
Państwo
Kanada
Metal
Ag 999
Waga
15,87 g
Rozmiar
Ø 34 mm
Stempel
Lustrzany
Nakład
25 000 szt.
Data emisji
2024-01
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 239,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Czy jest coś piękniejszego i bardziej niewinnego, niż miłość do dziecka? Ta urocza srebrna moneta o czystości kruszcu 999,9 i wadze 15,87 gramów, oddaje istotę szczęśliwego czasu dorastania dziecka. Na monecie odwzorowano ślady dziecięcych stóp niczym pozostawionych na piasku. W przeciwieństwie jednak do piasku, na którym się wszystko zaciera, te odciski wykonane ze szlachetnego srebra będą trwać wiecznie! Ta ponadczasowa pamiątka prezentowana jest w pięknie zaprojektowanym pudełku i zawiera specjalny certyfikat autentyczności z miejscem na dodanie własnej spersonalizowanej wiadomości. 

Nakład tej monety o nominale 10 dolarów kanadyjskich, ograniczono do 25 000 sztuk

Wygląd srebrnej monety Witaj na świecie 2024

Na rewersie przedstawione zostały maleńkie stópki dziecka. Podczas gdy większość monet ma wypukły relief, ta została wybita z nacięciami, co dodaje wyjątkowej głębi i szczegółów. Podobnie jak maleńkie ślady stóp na piasku, walor ten upamiętnia cenne chwile. Na górze monety umieszczono widoczny napis Canada. 

Na awersie znajduje się wizerunek królowej Elżbiety II autorstwa Susanny Blunt. Posiada on specjalne oznaczenie, które zawiera cztery perły symbolizujące cztery wizerunki, które zdobiły kanadyjskie monety w okresie jej panowania oraz datę rządów królowej.

W tej samej serii / kategorii