ABONAMENTY NA ROK 2023ABONAMENT NBP - zapisy na rok 2023

- Najbardziej jasny i klarowny abonament na rynku!

- Gwarancja otrzymania wszystkich monet oraz banknotów objętych abonamentem!

Płatności należy dokonać po konsultacji mailowej z opiekunem abonamentu (Pani Anna Witkowska). Opłatę należy uiścić do 31 grudnia 2022.

 

Abonament Srebrny:

1) 5zł, 10zł, 20zł, banknot

Jednorazowy koszt prowadzenia abonamentu: 50 zł

Monety sprzedawane są w cenie: cena emisyjna + 10%

Banknot kolekcjonerski o nominale 20zł: cena emisyjna + prowizja. Pomimo prowizji wyższej, niż przy pozostałych emisjach – gwarantujemy cenę niższą niż rynkowa!

Można zrezygnować z dwóch emisji w ciągu roku.

Do każdej monety kolekcjonerskiej dołączany jest folder emisyjny.

Zapisy na Abonament dotyczą planu emisyjnego NBP aktualnego na 12 grudnia 2022 r., zamieszczonego /tutaj/

Monety dodane do planu emisyjnego po tym terminie mogą być traktowane inaczej niż wg powyższych zasad lub nie zostać uwzględnione w Abonamencie. Ma to związek z możliwymi redukcjami NBP, które na ten moment nie są do przewidzenia.

 

ZAPISY

Zapisy na abonament NBP przyjmowane są drogą mailową pod adresem: sprzedaz@mennica-gdanska.pl lub pod numerem telefonu 690 445 544 - Anna Witkowska.

 

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Zamówienia należy składać samodzielnie na naszej stronie: www.mennica-gdanska.pl - logując się na własne konto, za pomocą swojego adresu mailowego.

Po zalogowaniu - moneta w cenie abonamentowej będzie widoczna po kliknięciu zakładki 'Monety Polskie' - a następnie wybraniu kategorii "Abonament ..." (po lewej stronie w Menu Monet Polskich)

Ilość możliwych do zamówienia sztuk w ramach abonamentu - odpowiada ilości na którą klient został uprzednio zapisany - standardowo 1 szt.

Nie można składać zamówienia na większą ilość monet - chyba, że wcześniej skonsultowało się to z doradcą. Będzie to monitorowane - oraz w razie konieczności egzekwowane.

Klienci samodzielnie decydują i informują Mennicę Gdańską o terminie wysyłki swojego zamówienia - wybierając odpowiedni "Sposób Dostawy" na stronie:

- Tak długo, aż klient nie podejmie decyzji o wysyłce wszystkich zamówień w jednej paczce - należy wybierać opcję "Połącz z wcześniejszym zamówieniem".

- Kiedy klient zdecyduje się na realizację wysyłki dotychczasowych zamówień, to przy tworzeniu ostatniego - należy wybrać opcję wysyłki lub "Odbiór osobisty po przedpłacie" - w zależności od preferencji.

- Dotyczy to szczególnie wysyłek kwartalnych oraz półrocznych.

- W sytuacji, gdy abonamentowicz chciałby otrzymywać monety co emisję - to przy składaniu kolejnych zamówień - do każdego należy dodać opcję wysyłki lub "Odbiór osobisty po przedpłacie"

Innymi słowy - gdy przy składaniu zamówienia zostanie dodana również opcja Kuriera lub Paczkomatu lub Odbioru Osobistego - będzie to informacja, aby wysłać konkretne zamówienie lub kilka dotychczasowych zamówień.

W sytuacji, w której klient chciałby jeszcze poczekać i połączyć monety z poprzednimi lub następnymi emisjami - wtedy należy zaznaczyć opcję "Połącz z wcześniejszym zamówieniem".

Dodatkowo - w "Komentarzu do Zamówienia" - można zanotować także inne uwagi dotyczące realizacji zamówienia lub wysyłki.

"Sposób Dostawy" można wybierać dopiero po kliknięciu przycisku "Realizuj Zamówienie".

Co więcej - zawsze trzeba zaznaczyć obligatoryjną opcję "Zgadzam się z warunkami świadczenia usług i będę stosować się do nich bezwarunkowo" - która jest widoczna pod Sposobami Płatności.

• O pojawieniu się danej emisji na stronie oraz możliwości składania na nią zamówień - informujemy klientów drogą mailową.

• Za każdym razem klienci otrzymują osobną wiadomość z informacją o danym produkcie oraz linkiem do strony internetowej - na której będzie można złożyć zamówienie.

• Zamówienia będzie można tworzyć maksymalnie w ciągu 7 dni od otrzymania powiadomienia o nowej emisji.

 

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

Cena wysyłki zależy od wartości przesyłki i wynosi od 14 do 18 PLN.

Przesyłki są ubezpieczone.

Możliwość comiesięcznych, kwartalnych lub copółrocznych wysyłek.

Kupujący jest zwolniony z podatku PCC.

 

Dane do wpłat:

ALIOR BANK

48 2490 0005 0000 4500 2210 9112

Mennica Gdańska Sp. z o.o.

ul. Matejki 20/1

80-232 Gdańsk

 

ABONAMENT 0 EURO - nie jest aktualnie prowadzony

W przypadku chęci zakupu banknotów 0 Euro prosimy o składanie zamówień bezpośrednio w kategorii Banknoty lub kontakt mailowy/telefoniczny:

 

sprzedaz@mennica-gdanska.pl

+48 797 059 367 - Jakub Karmelita

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem fenomen banknotów 0 Euro - Jak to możliwe, że 0 jest wartościowe?