Wielcy Polscy Ekonomiści

Zapraszamy do pierwszego wpisu poświęconego znanym i cenionym seriom monet emitowanym przez Narodowy Bank polski. Artykuł ten poświęcony jest serii "Wielcy Polscy Ekonomiści".

Skup monet z serii "Wiedźmin"

Nakłady emisji "Ostatnie Życzenie" i "Miecz Przeznaczenia wyprzedały się błyskawicznie. Nadal wielu kolekcjonerów i fanów Wiedźmina poszukuje tych monet na rynku wtórnym.

Turniej Przeznaczenia

Razem z naszym partnerem technologicznym ClickMeeting mamy przyjemność zaprosić Was na Turniej Przeznaczenia! Jedyny taki quiz wiedzy o Wiedźminie: fantastyczne nagrody, charyzmatyczny prowadzący i...

NBP - PLAN EMISJI NA 2021 ROK

Narodowy Bank Polski co roku przygotowuje Plan Emisyjny na kolejny rok. W tym roku już latem dowiemy się, jakich monet możemy się spodziewać w 2021 roku.

Atlantyda - Legendarne Krainy

Pierwsza moneta z nowej serii "Legendarne Krainy". Wychodząc na przeciwko fascynacji tajemniczymi legendami, postanowiliśmy stworzyć serię monet poświęconych najbardziej niezwykłym krainom świata.

BESTSELLERY OSTATNICH MIESIĘCY

Ostatnie miesiące był dla nas bardzo pracowite. Po wielu latach zmieniliśmy siedzibę, ulepszyliśmy także nasz system informatyczny. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Nasza...

Inwestycja w czasach kryzysu

Gdy nadchodzi kryzys, większość z nam myśli o zaciskaniu pasa i gromadzeniu oszczędności. Wydaje nam się, że to już za późno na inwestowanie. Czy na pewno tak jest?