Czym właściwie jest numizmatyka?

Numizmatyka to dziedzina, która prężnie się rozwija i z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Skupia wokół siebie kolekcjonerów i inwestorów. Współczesna numizmatyka cechuje się tworzeniem małych dzieł sztuki, ze złota, czy srebra. Utrwala na monetach ważne wydarzenia i postacie. Pracując w numizmatyce zdobędziesz wiedzę o finansach, inwestycjach, kolekcjonerskie i sztuce.Dlaczego właśnie Mennica Gdańska?

Na rynku numizmatycznym istniejemy od 14 lat. Jesteśmy firmą, która posiada niebanalne podejście do inwestowania i kolekcjonerstwa. Charakteryzujemy się innowacyjnymi produktami, które podbijają światowe rynki numizmatyczne. Praca u nas jest pełna wyzwań, ale daje możliwość uczestniczenia w kreacji nowoczesnych produktów inwestycyjnych.

Mieścimy się przy ul. Matejki 20/1 w Gdańsku. Nasi Pracownicy cenią sobie dogodne położenie w centrum Wrzeszcza, dzięki czemu mogą szybko dostać się do domu, a po pracy zdążyć załatwić sprawę na mieście czy odebrać dzieci ze szkoły.Kto u nas pracuje? Czy trzeba mieć doświadczenie w numizmatyce?

Nasza firma prężnie się rozwija, a niewątpliwie jej sukces zależy również od naszych pracowników. Wiemy, że numizmatyka to wąska dziedzina, dlatego wcale nie musisz mieć w niej doświadczenia, aby u nas pracować. Zależy nam przede wszystkim na Twoim charakterze; poszukujemy osób odpowiedzialnych, zorganizowanych i rzetelnych.

Znajdziesz u nas takie stanowiska jak:

  • Projektant – tworzy wspaniałe projekty monet oraz opakowań, czy materiałów marketingowych,
  • Specjalista ds. Zamówień – kontaktuje się z mennicami z całego świata, aby sprowadzać dla naszych klientów najlepsze numizmatyczne perełki,
  • Magazynier – świetnie lawiruje między naszymi produktami i błyskawicznie wysyła doskonale zapakowane paczki,
  • Doradca Klienta – sprawia, że nasi Klienci z całego świata są zachwyceni naszą obsługą Klienta,
  • Specjalista ds. Produktu – czuwa nad całym procesem powstawania monet, od projektu, po wysyłkę do klienta,
  • Specjalista ds. Marketingu – tworzy inwestycyjne poradniki oraz sprawia, że nasze monety są znane na całym świecie.Czy masz dodatkowe pytania?

Mamy nadzieję, że opowiedzieliśmy o sobie trochę więcej. Jeśli jednak chciałbyś/chciałabyś zadać nam dodatkowe pytania, poznać specyfikę naszej pracy, czy rozwiać swoje wątpliwości, zachęcamy do kontaktu! Skontaktuj się z nami: rekrutacja@mennica-gdanska.pl

Zapraszamy do współpracy!