5£ Płonący Gryf - Bestie Królowej

2 oz Ag 999 Ruten

Na zamówienie
5£ Płonący Gryf - Bestie Królowej

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
5 £
Państwo
Wielka Brytania
Metal
Ag 999
Waga
62,2 g
Rozmiar
Ø 38,61 mm
Stempel
BU
Dodatki
Druk UV
Dodatki
Ruten
Dodatki
Pozłacanie
Nakład
200 szt.
Data emisji
2017-01
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Płonące Bestie Królowej
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 1 999,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Przedstawiamy Państwu Płonącego Gryfa, drugą moneta z serii Płonące Bestie Królowej, która została ozdobiona metalami szlachetnymi.

Gryf był uważany za potężną i majestatyczną istotę, króla wszystkich stworzeń. Znany z ochrony skarbu i bezcennych posiadłości. Na tarczy, którą trzyma w swoich szponach, ukazano okrągłą wieżę zamku Windsor, gdzie narodził się Edward III.

Moneta została poddana platerowaniu, które jest najbardziej ekskluzywną metodą uszlachetniania monet. Awers i rewers przykrył czarny ruten, rzadki metal przejściowym, który stał się doskonałym tłem dla Gryfa. Sam Gryf został ozdobiony 24-karatowym złotem, dzięki czemu jeszcze bardziej spektakularnie mieni się i afiszuje swój majestat.

Dzięki połączeniu rutenu i złota moneta zyskuje na wartości i prezentuje się naprawdę unikalnie. Ciemny ruten wydobywa blask, a złoto eksponuje bogactwo zastosowanych technik. Uzyskano w ten sposób niepowtarzalny, kontrastujący efekt, który niezwykle harmonijnie ze sobą współgra, a kunsztowne wykonanie czyni monetę wyjątkowym arcydziełem sztuki menniczej.

Całość zamknięta jest w luksusowym pudełku wraz z certyfikatem autentyczności, co stanowi doskonały prezent oraz niewątpliwie interesujący obiekt dla każdego kolekcjonera i inwestora.

Nakład jest ograniczony jedynie do 200 sztuk, co dodatkowo przemawia za ekskluzywnością tej monety.

W tej samej serii / kategorii