1$ Ostatnie Życzenie - Wiedźmin BU

1 oz Ag 9999 2023

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
1 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 9999
Waga
31,1 g
Rozmiar
Ø 38,61 mm
Stempel
BU
Nakład
10 000 szt.
Data emisji
2023-05
Akcesoria
Kapsel
Akcesoria
Certyfikat
Seria
Wiedźmin
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 179,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

Maksymalnie możesz zamówić:200 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

UWAGA! Przy zakupie tego towaru obowiązuje limit: 200 szt. (maksymalna dozwolona ilość we wszystkich zakupach klienta). Cena skorelowana jest z ceną srebra i zmienia się w czasie rzeczywistym. Premium na monecie nie jest stałe - może podlegać zmianie. Z powodów logistycznych nie łączymy zamówień na tę monetę z wcześniejszymi i późniejszymi zamówieniami.

    

Kolejna moneta bulionowa Mennicy Gdańskiej!

     

Mamy przyjemność przedstawić naszą kolejną monetę bulionową. Jest to Ostatnie Życzenie z serii „Wiedźmin”. Moneta została wybita z 1 uncji srebra. Zarówno rewers, jak i awers przyciągają uwagę swoimi szczegółami. Na rewersie umieszczono wizerunek wiedźmina oraz wilka. Nakład tej monety bulionowej wynosi 10 000 sztuk.

      

Dlaczego warto zainteresować się srebrem inwestycyjnym?

Srebro to obok złota najbardziej popularny metal szlachetny. Jest szeroko używany w przemyśle, a to sprawia, że popyt na ten kruszec systematycznie wzrasta. Jest wdzięcznym tematem dla początkujących inwestorów, ponieważ nie wymaga dużych nakładów finansowych, ani specjalistycznej wiedzy. Zakup i późniejsza sprzedaż srebra nie różni się praktycznie niczym, od zakupów innych dóbr materialnych. Inwestowanie w srebro może stanowić rewelacyjne uzupełnienie portfela inwestycyjnego. Przy obecnej sytuacji gospodarczej warto zwrócić swoją uwagę na srebro, aby uchronić swoje oszczędności np. przed inflacją.

     

"Ostatnie Życzenie" to zbiór opowiadań, które opisują przygody Białego Wilka - wiedźmina ze szkoły Cechu Wilka, który wędruje po świecie, aby znaleźć kolejne zlecenia i zarobić. Na swojej drodze spotyka różne osoby, zarówno dobre, jak i złe.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii