1$ Dziedzictwo Jamesa Bonda 4. Edycja

1 oz Ag 999,9

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
1 $
Państwo
Tuvalu
Metal
Ag 9999
Waga
31,1 g
Rozmiar
Ø 40,6 mm
Stempel
Lustrzany
Nakład
5000 szt.
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 340,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Dziedzictwo Jamesa Bonda 4. Edycja - Pierce Brosnan kolorowany 1 uncja Srebra 2024 Proof to limitowany egzemplarz, który jest 4 monetą z serii James Bond Legacy.

Pierce Brosnan był piątym aktorem wcielającym się w postać Jamesa Bonda. Aktor grał w kilku filmach jako James Bond, w latach 1995 - 2002 -"Golden Eye", "Tomorrow Never Dies", "The World Is Not Enough" i "Die Another Day."

Unikatowy egzemplarz z 2024 roku to moneta bita z czystego srebra próby Ag.9999, wadze 1 uncji trojańskiej, w standardzie proof oraz w limitowanym nakładzie liczącym 5 000 sztuk. Walory, które są bite w standardzie proof posiadają lustrzany stempel (lustrzane odbicie) zarówno po stronie rewersu jak i awersu.

Produkt został wyprodukowany przez najstarszą australijską mennicę Perth Mint, na zlecenie państwa Tuvalu, co za tym idzie gwarantem waloru jest rząd Tuvalu. Co więcej, srebrna moneta ukazującego agenta 007 jest dostarczana w plastikowym kapslu w towarzystwie ekskluzywnego etui oraz certyfikatu autentyczności.

Awers przedstawia Królową Elżbietę II – projektu Ian’a-Rank’a Broadley’a, wraz z informacją o roku wybicia, próbie, wadze, wartości nominalnej oraz kraju emitenta.

Rewers srebrnej monety przedstawia Pierce'a Brosnan'a jako agenta 007. Projektantem rewersu był Lucas Bowers.

W tej samej serii / kategorii