2000 Franków Wyspa Skarbów

2 oz Ag 999

Dostępny

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
2000 Franków
Państwo
Kamerun
Metal
Ag 999
Waga
62,2 g
Rozmiar
Ø 45 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Wysoki Relief
Dodatki
Selektywne złocenie
Nakład
500 szt.
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Dostępny
Cena: 1 199,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Ahoj, poszukiwacze skarbów! Czy jesteście gotowi na nową przygodę?

Ta moneta jest poświęcona przygodom, tajemnicom i koleżeństwu. Cała historia pirackich przygód jest zamknięta w monecie, wypełniona elementami napięcia, akcji i intryg. Wyobraź sobie zaciekłe bitwy, w których ścierają się miecze i ryczą armaty, gdy każdy pirat walczy o upragnione bogactwa. Pośród chaosu i niebezpieczeństw zawierane są sojusze i ujawniane zdrady. Przyjaźnie są testowane, a lojalność kwestionowana.

Poczuj dreszczyk emocji, gdy piracki bohater odkryje złoty skarb na tej misternie zaprojektowanej monecie kolekcjonerskiej. Spójrz w oczy innych piratów – jakie emocje zostały uchwycone na monecie! Pułapki zastawione przez starożytnych strażników, zagadki ukryte w dżungli i wszechobecne zagrożenie zdradą testują ich determinację na każdym kroku. Ale czy uda im się zwyciężyć takie uwodzenie? Skarb przedstawiony na monecie wygląda niesamowicie. Selektywne złocenia, dbałość o szczegóły wyglądają imponująco oszałamiająco. Fortuna sprzyja odważnym…

Moneta Wyspa Skarbów to prawdziwe dzieło sztuki profesjonalnej. Wysoki relief, imponujące detale, segmentowe złocenia i dbałość o szczegóły zabiorą Cię w imponującą podróż!

Nie przegap swojej szansy na posiadanie kawałka tej legendarnej przygody, wybito tylko 500 sztuk.

W tej samej serii / kategorii