1$ Akademia Pana Kleksa

1 oz Ag 2024

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
1 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
17,5 g
Rozmiar
38,61 mm
Stempel
Lustrzany
Dodatki
Druk UV
Dodatki
Matowienie Laserowe
Dodatki
Mikrodruk
Nakład
700 szt.
Data emisji
2023-12
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 349,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Witajcie w naszej bajce! Ta niepowtarzalna moneta to istny pokoleniowy łącznik. To idealna pamiątka dla wielbicieli „oryginalnego” filmu, a także dla tych którzy dopiero wygodnie rozsiądą się w kinowych fotelach. Jesteśmy przekonani, że nowy Pan Kleks połączy wszystkich miłośników przygód i fantazji, a nasza moneta da początek niejednej numizmatycznej pasji.

Centralnym elementem tej niezwykłej monety jest kolorowy portret Pana Kleksa, przedstawiony z charakterystyczną dla niego błyskotliwością i pomysłowością. Otacza go mikrodruk i matowanie laserowe, które tworzą delikatne, lecz wyraźne grafiki – gwizdki i motyle, subtelnie nawiązujące do magicznego świata przedstawionego w filmie. Budynek Akademii, ukazany w tle, stanowi hołd dla miejsca, gdzie rozgrywa się akcja filmu, a także dla samej kreatywności i wyobraźni, jakie symbolizuje ta postać.

 Awers monety przywodzi na myśl guzik – nieodzowny element garderoby, który w filmie nabiera szczególnego, symbolicznego znaczenia. Jego forma jest nie tylko praktyczna, ale i estetycznie zachwycająca, łącząc w sobie tradycję z nowoczesnością. Centralnie umieszczono nominalną wartość „1 DOLLAR”, rok emisji „2024” oraz znak menniczy, który jest gwarancją autentyczności.

W tej samej serii / kategorii