1$ Kolory Australii - Czerwony środek

1 oz Ag 2024

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
1 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
31,1 g
Rozmiar
38,61 mm
Stempel
Proof
Dodatki
Druk Cyfrowy
Nakład
1000 szt.
Data emisji
2024-03
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 499,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Rozpocznij pełną pasji przygodę Down Under z pierwszą srebrną monetą z serii Kolory Australii! $1 Czerwony Środek - 1 uncja srebro próby 999 – święto czerwonego serca i duszy Australii!

Miejsce, które jest domem dla niektórych z najbardziej ikonicznych obrazów tego kontynentu, „Czerwone Serce Australii” to półpustynna dzicz z piaskowymi czerwonymi wydmami w Terytorium Północnym. Pierwotnie zaludniony przez Pierwsze Ludy Australii tysiące lat temu, to obszar o szczególnym znaczeniu. Rzucające się w oczy kolory rozległych równin „outbacku” są wynikiem wysokich poziomów cząsteczek żelaza w piasku, szczególnie żywych o wschodzie i zachodzie słońca. Czerwone i różowe odcienie piasku i nieba, dokładnie odtworzone za pomocą specjalnej techniki Cyfrowego Druku, wspaniale wyróżniają się na tle 1 uncji 99,9% CZYSTEGO SREBRA. 

Wyjątkowa moneta, zarezerwowana dla szczęśliwej garstki, ten australijski sen jest częścią ściśle limitowanej emisji zaledwie 1 000 monet na całym świecie! Pięknie prezentowana w luksusowym etui, z numerowanym Certyfikatem Autentyczności, wzbudzi zainteresowanie kolekcjonerów na całym świecie – zdobądź swoją teraz!

Link do produktu w interaktywnym katalogu monet - Catalog of Coins:

https://catalogofcoins.com/catalog/red-centre,4808

W tej samej serii / kategorii