2 Cedi Rok Węża 2025 - Lunar Year

1/2 oz Ag 999 

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
2 Cedi
Państwo
Ghana
Metal
Ag 999
Waga
15,5 g
Rozmiar
Ø 40 mm
Stempel
Lustrzany
Dodatki
Kryształ
Nakład
750 szt.
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Na zamówienie
2024-06-28
Przedsprzedaż
Cena: 340,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Year of the Snake to srebrna moneta o wadze 1/2 uncji trojańskiej limitowana do 750 egzemplarzy.

Gdy cykl kalendarza księżycowego przechodzi do roku 2025, zaczyna się Rok Węża uznawany w chińskiej kulturze za czas głębokiej refleksji i przeobrażeń. Według chińskiego zodiaku Rok Węża symbolizuje tajemniczość, intuicję i mądrość. Ludzie urodzeni w tym roku uważani są za bystrych obserwatorów, którzy próbują wyciągać wnioski z subtelnych sygnałów otaczającego świata.

Srebrna moneta stworzona w jakości proof z zieloną kryształową wkładką odzwierciedla połączenie węża ze wzrostem, odnową i kwitnącą energią natury. Walor cechuje się również bardzo niskim nakładem emisji ograniczonym do 750 egzemplarzy.

Rewers monety kolekcjonerskiej przedstawia niezwykły wizerunek węża, stworzony ze wzorów nawiązujących do otaczającej natury. W centralnym punkcie umiejscowiono wkładkę w postaci zielonego kryształu, który pięknie kontrastuje na tle całego projektu. W otoku wygrawerowano napis "YEAR OF THE SNAKE" wraz z datą emisji.

Awers waloru prezentuje godło narodowe Republiki Ghany, dla której moneta stanowi oficjalny środek płatniczy. Produkt pakowany jest w specjalne etui zawierające certyfikat potwierdzający jego autentyczność.

W tej samej serii / kategorii