Goddesses: Freyja

2 oz Ag 999.9 sztabka 2024

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Państwo
Niemcy
Metal
Ag 999
Waga
62,2 g
Rozmiar
40,13 x 25,07 x 7,5 mm
Dodatki
Druk UV
Dodatki
Numerowany awers
Nakład
999 szt.
Data emisji
2023-12
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Boginie
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 1 299,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

FREYJA Goddesses 2 Oz sztabka srebra Germania 2023

Piękne, władcze i nieustępliwe… takie były germańskie boginie, które odegrały fundamentalną rolę w świecie bóstw, królów, wojowników i bestii. Pełnili funkcje opiekuńcze, przewodzili różnym aspektom życia i przyrody, byli związani z walką i losami człowieka. Bohaterki nowej serii sztabek Silver Cast od Germania Mint przeniosą Cię do świata pełnego kobiecej mocy, magii i pożądania.

Freyja, Frigg, Idun, Nerthus, Gullweig, Gefion, Holda… to tylko niektóre z bogiń, które związały swoje losy z bogami germańskimi. Tworzyli z nimi rodziny, w ten sposób wpływając na losy świata i ludzi. Uzdrawiali, zapewniali płodność, opiekowali się zmarłymi…

Sztabki o unikalnym wzorze zostały wykonane ze srebra najwyższej próby, oznaczone indywidualnym numerem i znakiem mennicy. Zbierz cały zestaw sześciu Cast Barów, wydawanych co dwa miesiące, na których przedstawiamy wizerunki pięknych bogiń.

Freyja była najważniejszą boginią germańską – władczynią miłości, piękna, płodności i wojny. Ta najczcigodniejsza z bogiń miała swoje miejsce w niebiosach. Żona Odyna i siostra bliźniaczka Freyra pojawiały się na polach bitew z pomocą Walkirii, którym przewodziła. Lubiła złoto i klejnoty. Kiedy płakała za utraconą ukochaną, łzy zamieniły się w czerwone złoto (rubiny), które nosiła jako naszyjnik zwany Brisingamen, lśniący ogromnym blaskiem.

Każdy batonik dostarczany jest w eleganckim, ekologicznym pudełku zaprojektowanym i wyprodukowanym przez Germania Mint Packaging – lidera nowoczesnych, innowacyjnych opakowań numizmatycznych.

Dopełnieniem minimalistycznego czarnego pudełka jest stylizowane opakowanie z wizerunkiem bogini. Takie opakowanie stanowi idealne uzupełnienie kolekcjonerskiego batona, które z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym piękno i germańską mitologię.

Do produktu dołączony jest także Certyfikat Autentyczności, który potwierdza jego oryginalność.

W tej samej serii / kategorii