20$ Pisanka, Jajko Wielkanocne

31,82 g Ag 999,9

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
20 $
Państwo
Kanada
Metal
Ag 9999
Waga
31,82 g
Rozmiar
45 x 33 mm
Stempel
Lustrzany
Dodatki
Druk UV
Nakład
8500 szt.
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 399,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Kolekcjonerska moneta Canada: Pisanka kolorowana Srebro 2024 Proof to egzemplarz, który może stanowić ciekawe uzupełnienie portfolio kupca. Może być także idealnym pomysłem na prezent w okresie Świąt Wielkanocnych.

Srebrna Pisanka to limitowana moneta, która została wyprodukowana z czystego kruszcu próby Ag.9999, o wadze 31,82 g, w standardzie proof.

Jej wymiary to 45 × 33 mm.

Za ograniczoną do 8 500 sztuk emisję kolekcjonerskiej "Pisanki" odpowiada światowej sławy mennica The Royal Canadian Mint.

Warto w tym miejscu dodać, iż każda sztuka z 2024 zostanie dostarczona w eleganckim etui wraz z dołączonym przez mennice certyfikatem autentyczności.

Awers srebrnej monety przedstawia podobiznę królowej Wielkiej Brytanii, Elżbiety II oraz zawiera wartość nominalną waloru, według projektu Susanny Blunt.

Na rewersie widnieje charakterystyczny dla ukraińskiego folkloru kolorowany wzór.

Dodatkowo na rewersie znajduje się napis "CANADA" oraz informacje o dacie bicia. Za projekt monety z 2024 roku odpowiada kanadyjska artystka Tanya Mykytiuk.

W tej samej serii / kategorii