10$ Nizaryci, Asasyni - Skrytobójcy statua

5 oz Ag 925

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
10 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 925
Waga
155,5 g
Rozmiar
61 x 62 x 56 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Numerowany awers
Nakład
200 szt.
Data emisji
2022-09
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Skrytobójcy
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 2 999,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

Maksymalnie możesz zamówić:10 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Niesamowicie piękna moneta w kształcie statuy! Bogata w szczegóły, zachwyca swoim projektem! To kolejna moneta z serii "Skrytobójcy", która poświęcona jest najsłynniejszym na świecie historycznym zabójcom, o których krążą legendy.

Wychodząc naprzeciw fascynacji Bliskim Wschodem, postanowiliśmy stworzyć statuę, która doskonale oddaje charakter bohatera ismailitów.

Statua przedstawia Asasyna. Nazwa Asasyni (a właściwie Nizaryci) została zdefiniowana w średniowieczu i określała zabójców należących do tajnej muzułmańskiej sekty działającej na Bliskim Wschodzie. Wzbudzali wielki, powszechny strach i z czasem stali się synonimem bezlitosnych morderców. Przez wiele dziesięcioleci działali bardzo skutecznie zabijając na zlecenie i pozostając jednocześnie anonimowi.

Moneta została wybita z 5 uncji srebra. Dostarczana jest w eleganckim pudełku wraz z certyfikatem autentyczności, ozdobionym przepięknymi orientalnymi ornamentami. Nakład wynosi jedynie 200 sztuk!

 

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii