5$ Szybcy i Wściekli 1970 Dodge Charger

2 oz 999 Ag

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
5 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
62,2 g
Rozmiar
Ø 45 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Druk UV
Dodatki
Numerowany Rant
Nakład
1000 szt.
Data emisji
2023-11
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 1 349,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Bądź szybki! Bądź wściekły!

Popularna seria filmów o nielegalnych wyścigach samochodowych, napadach i szpiegostwie doczekała się już dziesięciu części. Upamiętniając ten wyjątkowy w popkulturze moment, przedstawiamy unikatową monetę 2023 Fast & Furious 2 Dollars 1 oz Silver Prooflike, stworzoną na oryginalnej licencji. Już teraz możesz zostać właścicielem wypasionej fury Dominica Toretto, głównego bohatera filmowej sagi. Kultowy pojazd z czarnym lakierem ma gigantyczny, chromowany silnik, który wystaje spod maski i charakterystyczne linie: stosunkowo niewielką kabinę i wystające dookoła panele nadwozia – zdecydowanie szersze niż linia okien. Tył samochodu kończy się ostrym ścięciem w pobliżu pokrywy bagażnika. Słynny Dodge Charger pojawił się w czterech filmach z serii.

Srebrna moneta, na której uwieczniono 1970 Dodge Charger R/T, dostępna jest w oryginalnym uszlachetnieniu, które pozwala wydobyć misterne szczegóły projektu. Całość dopełnia spersonalizowane metalowe opakowanie oraz Certyfikat Autentyczności.

W tej samej serii / kategorii