5$ Yin Yang Koi

5 oz Ag 999

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
5 $
Państwo
Tuvalu
Metal
Ag 9999
Waga
155,5 g
Rozmiar
Ø 61 mm
Stempel
Lustrzany
Dodatki
Druk UV
Dodatki
Perła
Nakład
750 szt.
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 2 500,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Odkryj harmonię i piękno Yin i Yang dzięki naszej wykwintnej srebrnej monecie Yin Yang Koi o wadze 5 uncji. Ta jedyna w swoim rodzaju moneta zawiera intrygujący symbol Yin Yang utworzony przez majestatyczne ryby koi, które uosabiają dwoistość i równowagę życia.

To, co naprawdę czyni tę monetę wyjątkową, to prawdziwe perły słodkowodne, które ją zdobią. Każda perła została starannie wyselekcjonowana i rzemieślniczo umieszczona na monecie, aby nadać jej dodatkowy poziom elegancji i wyrafinowania.

Ta limitowana edycja to nie tylko dzieło sztuki, ale także cenny przedmiot kolekcjonerski dla każdego miłośnika monet i sztuki. Dzięki unikalnemu wzornictwu i wysokiej jakości materiałom srebrna moneta Yin Yang Koi jest ponadczasowym symbolem harmonii i piękna.

Zdobądź tę oszałamiającą monetę już dziś i daj się oczarować jej wyjątkowemu pięknu.

Moneta wykonana jest z 5 uncji czystego srebra najwyższej jakości menniczej, jest misternie kolorowana i wysadzana prawdziwymi perłami słodkowodnymi i jest ściśle limitowana do zaledwie 750 sztuk na całym świecie.

Dostarczany w oryginalnym opakowaniu zewnętrznym i numerowanym certyfikacie autentyczności.

W tej samej serii / kategorii