5$ Thomas Shelby - Peaky Blinders

2 oz Ag 999

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
5 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
62,2 g
Rozmiar
Ø 45 mm
Stempel
Oksydowany
Stempel
Black Proof
Dodatki
Wysoki Relief
Dodatki
Selektywne złocenie
Dodatki
Grawerowanie Mikrolaserowe
Nakład
1000 szt.
Data emisji
2023-10
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Peaky Blinders
Dostępność
Na zamówienie
1 479,00 zł 1 405,05 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 479,00 zł

Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

PEAKY BLINDERS to epicki dramat gangsterski, którego akcja rozgrywa się na ulicach powojennego Birmingham u progu lat dwudziestych. Dziesięć lat temu zadebiutował Peaky Blinders, szybko stając się jednym z najbardziej lubianych najbardziej lubianych dramatów na świecie. Zyskał szerokie uznanie krytyków i stał się kulturowym fenomenem. 

Na rewersie monety Tommy jest nienagannie ubrany w ponadczasowy i wyrafinowany garnitur, uzupełniony płaszczem, który emanuje elegancją, nawiązując do jego trwałego wyczucia stylu. Na jego głowie spoczywa płaska czapka, symbolizująca epokę, w której się rozwija. Za nim uważne oko dostrzeże charakterystyczną sylwetkę Tommy'ego, palącego papierosa. Tapeta w tle przedstawia zegarek kieszonkowy zawieszony na łańcuszku, cenne akcesorium, które pozostaje zawsze obecnym towarzyszem podróży głównego bohatera. W górnej części monety znajduje się napis przedstawiający jeden z kluczowych cytatów Tommy'ego, a w dolnej części jego imię jest wygrawerowane na żyletce. Oba elementy posiadają luksusowe pozłacane wykończenie.

Na awersie monety, na tle miejskiej dzielnicy robotniczej w Birmingham, widoczne są trzy kluczowe postacie:Thomas, jego brat Arthur i ich ciotka Polly. Po prawej stronie monety znajduje się oficjalne logo 10. rocznicy.

W tej samej serii / kategorii