5000 CFA Silkpunk - The Punk Universe

5 oz Ag 925

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
5000 Frank CFA
Państwo
Kamerun
Metal
Ag 925
Waga
155,5 g
Rozmiar
65 x 40 x 73 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Numerowany awers
Nakład
200 szt.
Data emisji
2022-11
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
The Punk Universe
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 2 999,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

Maksymalnie możesz zamówić:5 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

UWAGA! Przy zakupie tego towaru obowiązuje limit: 5 szt. (maksymalna dozwolona ilość we wszystkich zakupach klienta).

 

Seria "The Punk Universe" wzbogacona o futurystyczną monetę-statuę!

 

Nasza nowa moneta doskonale oddaje charakter nurtu science-fiction, czyli silkpunka. To nowoczesna forma numizmatyki - moneta w kształcie statuy. Rewers zachwyca swoim wyglądem. Bioniczny azjatycki wojownik mknie na swoim mechanicznym koniu. Projekt zaskakuje ilością szczegółów. Awers monety przedstawia herb Emitenta, nominał, próbę kruszcu oraz numerowanie.

Nakład monety jest ściśle limitowany - wynosi jedynie 200 sztuk na cały świat! Moneta dostarczana jest w dedykowanym pudełku wraz z certyfikatem autentyczności.

  

Ta moneta to doskonała inwestycja dla wszystkich fanów science-fiction, ale również dla osób, które z powodzeniem chcą ulokować swoje finanse.

  

Termin Silkpunk opisuje gatunek mieszanki science fiction i fantasy, który czerpie inspirację ze starożytnej Azji Wschodniej. Skupia się na technologiach i urządzeniach wykonanych z tworzyw naturalnych, o historycznym znaczeniu dla mieszkańców Azji Wschodniej i wysp Pacyfiku, takich jak bambus, muszle, koral, papier czy jedwab. Nurt ten opiera się na bionice - nauce zajmującej się naśladowaniem zachowania i funkcjonowania natury, a jej celem jest konstruowanie lepszych maszyn lub materiałów poprzez użycie rozwiązań wytworzonych przez naturę w toku milionów lat ewolucji. 

 

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii