0 Euro Orły Górskiego, Roman Jakóbczak

Banknot

Dostępny
0 Euro Orły Górskiego, Roman Jakóbczak

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
0 €
Państwo
Polska
Rozmiar
135 x 74 mm
Nakład
3000 szt.
Data emisji
2022-01
Seria
0 euro
Dostępność
Dostępny
79,00 zł 27,65 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 35,55 zł

Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Jedyny w swoim rodzaju banknot o nominale 0 euro.

Banknot 0 Euro Souvenir to projekt, który został zapoczątkowany w 2015 r. we Francji i rozprzestrzenił się na całą Europę. Banknot wykonano w 100% z bawełnianego papieru, czyli takiego, z jakiego produkuje się oryginalne banknoty euro. Zawiera on wiele zabezpieczeń przed fałszerstwem, m.in. hologram, znak wodny, mikrodruk, elementy ochronne UV itp.

Orły Górskiego to drużyna złożona z byłych zawodników piłki nożnej, występująca rekreacyjnie w latach 90. XX wieku i początku XXI wieku, biorąca nazwę od popularnego określenia reprezentacji Polski w piłce nożnej z lat jej największej świetności (lata 70. XX wieku). Ekipa występowała przez długi okres pod wodzą Kazimierza Górskiego.

Roman Józef Jakóbczak to polski piłkarz grający na pozycji pomocnika, reprezentant kraju, trener.

Były zawodnik i trener m.in. Lecha Poznań. Idol poznańskich kibiców, szczególnie ceniony za egzekwowanie stałych fragmentów gry, w których wykazywał się niespotykaną siłą uderzenia, jednym ze szczególnych osiągnięć było strzelenie wszystkich czterech bramek w meczu z Wisłą Kraków.

W reprezentacji Polski w latach 1974–1976 rozegrał 5 meczów, w których strzelił 2 gole. Członek polskiej kadry na Mistrzostwa Świata 1974. Na niemieckim Mundialu nie zagrał ani jednego meczu.

W tej samej serii / kategorii