20 Hrywien NIE ZAPOMNIMY! NIE ODPUŚCIMY! - banknot okolicznościowy, blister

Banknot

Dostępny

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
20 ₴
Państwo
Ukraina
Rozmiar
80 x 165 mm
Nakład
200 000 szt.
Data emisji
2023-04
Akcesoria
Blister
Dostępność
Dostępny
89,00 zł 72,98 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 74,00 zł

Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Maksymalnie możesz zamówić:10 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Banknot sprzedawany jest w pamiątkowym blistrze. 

 

Ten banknot upamiętnia niezłomność, bohaterstwo i hart ducha, które Ukraińcy wykazują w walce z rosyjskimi najeźdźcami. 24 lutego 2022 r. Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę, ogłaszając "specjalną operację wojskową". Działania państwa-agresora, które w brutalny sposób zabija dużą liczbę cywilów, bezlitośnie ostrzeliwuje i przeprowadza naloty na kraj oraz niszczy infrastrukturę i zaludnione obszary, szokują cały cywilizowany świat! Ukraina broni swojej niepodległości, suwerenności, integralności terytorialnej i prawa do życia! Jej zwycięstwo będzie zwycięstwem dobra, sprawiedliwości i demokracji, zwycięstwem światła nad ciemnością.

Ten 20-hrywienowy banknot, zaprojektowany w 2023 roku, nosi podpis Andrija Pyshnyya, gubernatora Narodowego Banku Ukrainy. Banknot ma wymiary 80 x 165 mm i posiada zabezpieczenia, które są stosowane w innych banknotach obiegowych, oraz dodatkowe zabezpieczenia zmienne optycznie. Główny wizerunek na stronie przedniej banknotu przedstawia ukraińskich żołnierzy wciągających ukraińską flagę państwową na tle fragmentów mapy Ukrainy i flag państw wspierających Ukrainę.

Głównym wizerunkiem tyłu banknotu jest stylizowana kompozycja symbolizująca fizyczne i psychiczne cierpienie Ukraińców pod okupacją. 

   

Zdjęcie poglądowe. 

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii