Kup Wiedźmina i wesprzyj fundacje!

Mennica Gdańska wspiera fundacje! 

Nasza moneta z Wiedźminem stała się wielkim sukcesem na rynku numizmatycznym. Nie ma się czemu dziwić - ciekawy temat, który stał się naszym polskim przedstawicielem w światowej popkulturze, odżył ponownie po emisji 1 serii serialu "Wiedźmin" na Netflixie. A to dopiero początek!

Postanowiliśmy podzielić się naszym sukcesem - dzięki monetom z Wiedźminem możecie wesprzeć fundacje charytatywne. 

 

Fundacja Hospicyjna 

Wiedźmin sprzedaje się w błyskawicznym tempie. Zostało nam jednak kilka sztuk monety 2 oz oraz 1 kg. Kupując je możecie wesprzeć >> Fundację Hospicyjną << z Gdańska. W jaki sposób? W momencie składania zamówienia na monety, w "dodatkowych informacjach" dla sklepu należy wpisać hasło "Fundacja Hospicyjna". Za każdą sprzedaną monetę 2 uncjową z tym hasłem przekażemy 100zł na fundację, a za każdą sprzedaną monetę 1 kilogramową - 1000zł! Hasło możecie podać również w mailu do nas, bądź telefonicznie. 

 

Mennica Gdańska wspiera Fundację Hospicyjną

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 

Drugą naszą akcją społeczną było przekazanie monet z Wiedźminem na licytację w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co prawda 28 finał już za nami, ale to nie koniec pomocy! Aukcje trwają do 31 stycznia. Obecnie jesteśmy na 1 miejscu w Gdańsku, jeśli chodzi o wartość aukcji. Zapraszamy do licytacji: >> licytacja monety 2 oz << oraz >> licytacja monety 1 kg <

Mennica Gdańska wspiera WOŚP

 

Autor: Izabela Lemańczyk