1000 Franków Postać - Zdzisław Beksiński

1 oz Ag 2024

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
1000 Franków
Państwo
Kamerun
Metal
Ag 999
Waga
31,1 g
Rozmiar
40 x 40 mm
Stempel
Lustrzany
Dodatki
Mikrodruk
Dodatki
Druk cyfrowy
Nakład
700 szt.
Data emisji
2024-02
Akcesoria
Certyfikat
Akcesoria
Etui
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 1 499,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Zanurz się w świat polskiego mistrza. „Postać” Zdzisława Beksińskiego została upamiętniona w czystym srebrze. Odkryj pierwszą z serii pięciu monet z reprodukcjami prac jednego z najciekawszych i najbardziej intrygujących współczesnych artystów.

Mennica Polska we współpracy z Muzeum Historycznym w Sanoku, które jest jedynym posiadaczem praw autorskich i gospodarzem galerii imienia Zdzisława Beksińskiego, ogłaszają powstanie serii pięciu monet. Pierwsze trzy zostaną zaprezentowane w tym roku, dwie następne w kolejnym. W serii, obok pierwszej monety „Postać”, pojawią się również: „Tramwaj”, „Hamlet”, „Katedra” i „Baletnica.

To wrota do uniwersum polskiego mistrza, gdzie surrealizm spotyka się z mrokiem i tajemnicą. Każda moneta stanowi niezbędny element Twojej kolekcji. Dzięki nim możesz stać się posiadaczem niebanalnej sztuki w najlepszym wydaniu, a także kultywować dziedzictwo jednego z najważniejszych polskich artystów XX wieku. Odkryj Beksińskiego na nowo i stań się częścią jego niezwykłego świata.

W tej samej serii / kategorii