5$ Sparta

2 oz Ag 999

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
5 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
62,2 g
Rozmiar
Ø 50 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Wysoki Relief
Dodatki
Selektywne Złocenia
Nakład
500 szt.
Data emisji
2023-12
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 1 399,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Odsłonięcie bezkonkurencyjnej monety kolekcjonerskiej, która czci niezłomnego ducha Sparty, legendarnego miasta-państwa, które odbija się echem w annałach historii. Moneta ta upamiętnia męstwo i odporność spartańskich wojowników, uosabiając ich trwałe dziedzictwo, które nadal inspiruje pokolenia. Wykonana z dbałością o szczegóły, ta srebrna moneta przedstawia żywy obraz spartańskich wojowników, ustawionych w kultowych formacjach bojowych, emanujących siłą i determinacją. siłę i determinację. Kunszt oddaje nie tylko sprawność bojową, ale także niezachwianą dyscyplinę, która definiowała spartański styl życia.

Projekt monety, wzbogacony o skomplikowane ryciny, uosabia esencję spartańskich ideałów - jedność, hart ducha i nieugiętą odwagę. Lśniące srebro, starannie wybite, przedstawia wspaniałość spartańskiej zbroi, ilustrując poświęcenie dla ochrony ich ziemi i stylu życia. Zanurz się w sagę starożytnej Sparty dzięki tej niezwykłej monecie, będącej świadectwem trwałego dziedzictwa cywilizacji zbudowanej na honorze, poświęceniu i nieustannym dążeniu do doskonałości. nieustannym dążeniu do doskonałości. Zdobądź ten skarb do swojej kolekcji i pozwól, aby duch Sparty zainspirował cię do podróży przez najbardziej historyczne cywilizacji.

W tej samej serii / kategorii