Zestaw: Przyjaciele 2 oz + Mortal Kombat 2 oz + Matrix 1/10 oz

2 x 2 oz Ag + 1/10 Au

Wkrótce

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
5 $
Nominał
10 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999 + Au 9999
Waga
2 x 62,2 g + 3,11 g
Rozmiar
Ø 45 mm
Rozmiar
Ø 18 mm
Stempel
Lustrzany
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Druk UV
Dodatki
Druk fluorescencyjny
Dodatki
Wysoki Relief
Dodatki
Numerowany Rant
Nakład
500 szt.
Data emisji
2023-06
Data emisji
2023-07
Data emisji
2023-08
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Wkrótce
2024-01-15
Przedsprzedaż
3 647,00 zł 3 200,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Wyjątkowy zestaw inwestycyjny dla każdego Kinomaniaka złożony z trzech monet kolekcjonerskich! Bardzo limitowana ilość: jedynie 10 zestawów!

Kupując ten zestaw oszczędzasz 447 zł.

1) Pierwsza moneta w zestawie to Przyjaciele, na której odtworzone zostały postacie Chandlera, Joeya, Rossa, Rachel, Phoebe i Moniki, które zyskały ogromną popularność na całym świecie. Każdy detal, od ich charakterystycznych fryzur po ubiór został perfekcyjnie oddany za pomocą druku UV, tworząc piorunujące wrażenie. Rewers monety przedstawia również oficjalne logo serialu Friends, które podkreśla autentyczność i oryginalność tej wyjątkowej kolekcjonerskiej monety. Jest ona nie tylko doskonałym wyrazem miłości do tego kultowego serialu, ale również stanowi łakomy kąsek dla kolekcjonerów i inwestorów.

2) Druga moneta w zestawie to Mortal Kombat. Moneta inspirowana jest przebojową serią gier wideo oraz filmów o tym samym tytule. Charakteryzują się wysokim reliefem 3 mm oraz precyzją wykonania. 5$ monety są prawnym środkiem płatniczym. Wybite są z 2 uncji czystego srebra.Rewers numizmatu został pokryty nadrukiem UV oraz farbą fluorescencyjną, co sprawia, że moneta jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Jest to walor, który przenosi nas prosto do świata walki, adrenaliny i emocji. Moneta ukazała się w nakładzie jedynie 500 sztuk na cały świat. To idealny prezent dla fanów Mortal Kombat oraz pasjonatów numizmatyki, którzy doceniają unikalne i limitowane wydania. 

3) Ostatnią monetą w zestawie jest Matrix z wizerunkiem jednego z głównych bohaterów - Neo. Moneta została wybita w dwóch wersjach z 1/10 uncji czystego złota w limitowanym nakładzie jedyne 500 sztuk na cały świat. 

 

Zdjęcia monet są poglądowe. Monety w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii