10$ Zwycięzca - Robert Lewandowski, Droga do marzeń

1/10 oz Au 9999

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
10 $
Państwo
Niue Island
Metal
Au 9999
Waga
3,11 g
Rozmiar
Ø 18 mm
Stempel
Lustrzany
Nakład
1000 szt.
Data emisji
2023-07
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Robert Lewandowski, Droga do marzeń
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 1 399,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

Maksymalnie możesz zamówić:10 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Druga moneta z niesamowitej serii "Robert Lewandowski, Droga do marzeń", ukazująca karierę najlepszego polskiego piłkarza, Roberta Lewandowskiego. Połączenie wartościowego kruszcu i światowego fenomenu piłkarskiego to przepis na udaną inwestycję! 

Moneta ta została wybita z 1/10 uncji złota próby 9999 w limitowanym nakładzie wynoszącym 1000 sztuk na cały świat. Rewers monety przedstawia Roberta Lewandowskiego, którego odbicie widać w złotym pucharze, który jest jednym z najważniejszych trofeów dla każdego sportowca. Z kolei na awersie, oprócz emitenta i wartości nominalnej, jest widoczny zarys piłki nożnej.

Moneta zapakowana jest w eleganckie drewniane pudełko wraz z certyfikatem poświadczającym jej autentyczność.

Monety z Robertem Lewandowskim są pełnoprawnym środkiem płatniczym – posiadają nominał i gwarancję rządu. Z uwagi na prawo polskie, jedynie Narodowy Bank Polski posiada możliwość emitowania monet z walutą wyrażoną w złotówkach. Z tego powodu nasze monety posiadają nominał wyrażony w dolarach nowozelandzkich, a gwarancję ich prawdziwości i legalności zapewnia rząd wyspy Niue. Zwierzchnikiem tej wyspy jest głowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, dlatego na awersach monet muszą znajdować się napisy w języku angielskim.

Projekt monety:

 

Zdjęcia poglądowe.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii