Zestaw: Chrzest Ognia 2 oz + Syzyf + Joanna D'Arc

3 x 2 oz Ag 999

Wkrótce
Nominał
5 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
62,2 g
Rozmiar
Ø 45 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Selektywne złocenie, druk UV, wstawka
Nakład
2000 szt., 500 szt.
Data emisji
2022, 2023
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Wiedźmin
Seria
Bohaterki
Seria
Mitologia
2023-06-30
Przedsprzedaż
3 897,00 zł 3 697,00 zł Zaoszczędź 200,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 3 697,00 zł

Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Maksymalnie możesz zamówić:3 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Wyjątkowy zestaw inwestycyjny złożony ze srebrnych monet kolekcjonerskich! Bardzo limitowana ilość: jedynie 10 zestawów! Przy zakupie tego towaru obowiązuje limit: 3 szt. (maksymalna dozwolona ilość we wszystkich zakupach klienta). 
Kupując ten zestaw oszczędzasz 200 zł.

UWAGA! Cena produktu może ulec zmianie, nawet w koszyku, na ostatnim etapie składania zamówienia.

   

1) Pierwsza moneta w zestawie to wielki powrót Wiedźmina! W tym roku przedstawiamy piątą emisję monety z serii "Wiedźmin", czyli Chrzest Ognia. Moneta Chrzest Ognia wybita jest z 62,2 gramów srebra próby 999. Rewers o średnicy 45 mm przedstawia ważną scenę z książki Andrzeja Sapkowskiego o tym samym tytule. Każdy szczegół rewersu jest znakomicie widoczny dzięki wysokiemu reliefowi, a całość prezentuje się niezwykle plastycznie, podobnie jak świat przedstawiony w książce Sapkowskiego. Uwagę przyciągają również dodatki. Na rewersie umieszczono dodatek w postaci selektywnego złota, które zdobi strzałę Milvy. Kolejny ciekawy element dekoracji to miedziana wstawka imitująca podkowę. Ze względu na indywidualny sposób tworzenia, wstawki mogą się różnić od przedstawionej na zdjęciu i między sobą. Awers zdobią ornamenty i symbole związane z Wiedźminem. Po lewej stronie awersu znajdują się informacje o nominale, próbie srebra i emitencie. Moneta zapakowana jest w eleganckie, drewniane pudełko wraz z certyfikatem autentyczności. Limitowany nakład - 2000 sztuk!

    

2) Druga moneta w zestawie to Syzyf, czyli druga moneta z fascynującej serii "Mitologia". Moneta ta została wybita z 2 uncji czystego srebra. Zdobi ją bardzo wysoki relief, dzięki czemu doskonale widoczne są wszystkie detale monety. Na rewersie widoczne są wszystkie niezbędne elementy mitu o Syzyfie. Złocenie okalające monetę dodatkowo podkreśla jej kształt. Odcień złota jest poglądowy - może różnić się na gotowej monecieNieregularny kształt monety sprawia, iż głaz wydaje się być niezwykle ciężki. Z kolei na awersie monety widnieje wizerunek królowej Elżbiety II oraz specyfikacja monety. Moneta dostarczana jest w eleganckim, drewnianym pudełku wraz z certyfikatem autentyczności. 

   

3) Ostatnią monetą w zestawie jest Joanna D'Arc, czyli druga moneta z niezwykłej serii "Bohaterki"! Seria ta prezentuje waleczne i odważne kobiety, które wpłynęły na losy ludzkości. Moneta ta jest doskonałą pozycją zarówno inwestycyjną, jak i kolekcjonerską. Została wybita z 2 uncji czystego srebra. Na rewersie znalazła się dynamiczna scena - Joanna D'Arc w swojej dumnej pozie. Scena została podkreślona za pomocą kolorowego ognia. Co więcej, Joanna w lewej dłoni dzierży wstawkę 3D imitującą drewniany krzyż. Na awersie zostały umieszczone ornamenty oraz symbole bohaterki. Moneta zapakowana jest w eleganckie, drewniane pudełko umieszczone w kobiecej obwolucie. Całość uzupełnia certyfikat autentyczności.

   

Zdjęcia monet są poglądowe. Monety w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii