Zestaw: Chrzest Ognia 2 oz + Miecz Przeznaczenia 1/10 oz Au

2 oz Ag 999 + 1/10 oz Au 9999

Na zamówienie
Nominał
5 $
Nominał
10 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Metal
Au 9999
Waga
62,2 g
Waga
3,11 g
Rozmiar
Ø 45 mm
Rozmiar
Ø 16 mm
Stempel
Lustrzany
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Wysoki Relief
Dodatki
Numerowany Rant
Dodatki
Selektywne złocenie
Dodatki
Miedzianka wstawka
Nakład
1000 szt.
Nakład
2000 szt.
Data emisji
2022, 2023
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Wiedźmin
2023-08-30
Przedsprzedaż
3 048,00 zł 2 948,00 zł Zaoszczędź 100,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2 948,00 zł

Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

Maksymalnie możesz zamówić:3 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Wyjątkowy zestaw inwestycyjny złożony z monet kolekcjonerskich z serii "Wiedźmin"! Bardzo limitowana ilość: jedynie 10 zestawów! Przy zakupie tego towaru obowiązuje limit: 3 szt. (maksymalna dozwolona ilość we wszystkich zakupach klienta). 
Kupując ten zestaw oszczędzasz 100 zł.

UWAGA! Cena produktu może ulec zmianie, nawet w koszyku, na ostatnim etapie składania zamówienia.

   

1) Pierwsza moneta w zestawie to wielki powrót Wiedźmina w srebrze! W tym roku przedstawiamy piątą emisję monety z serii "Wiedźmin", czyli Chrzest Ognia. Moneta Chrzest Ognia wybita jest z 62,2 gramów srebra próby 999. Rewers o średnicy 45 mm przedstawia ważną scenę z książki Andrzeja Sapkowskiego o tym samym tytule. Każdy szczegół rewersu jest znakomicie widoczny dzięki wysokiemu reliefowi, a całość prezentuje się niezwykle plastycznie, podobnie jak świat przedstawiony w książce Sapkowskiego. Uwagę przyciągają również dodatki. Na rewersie umieszczono dodatek w postaci selektywnego złota, które zdobi strzałę Milvy. Kolejny ciekawy element dekoracji to miedziana wstawka imitująca podkowę. Ze względu na indywidualny sposób tworzenia, wstawki mogą się różnić od przedstawionej na zdjęciu i między sobą. Awers zdobią ornamenty i symbole związane z Wiedźminem. Po lewej stronie awersu znajdują się informacje o nominale, próbie srebra i emitencie. Moneta zapakowana jest w eleganckie, drewniane pudełko wraz z certyfikatem autentyczności. Limitowany nakład - 2000 sztuk!

   

2) Druga moneta w zestawie to druga złota moneta z tej serii, czyli "Miecz Przeznaczenia". Na rewersie monety znajduje się moment przemiany mimika. Mimik, inaczej zwany dopplerem to potwór mogący przybierać kształty innych istot (muszą być jednak zbliżeni masą ciała) włącznie z ich ubiorem, ekwipunkiem oraz charakterem. Jego naturalny kształt jest trudny to opisania - potwór ma karykaturalną, rozlaną fizjonomie; długie kończyny, nos i język. Doppler jednak ma problem z przejęciem przeciwstawnych do swoich cech charakteru postaci w które się przemienia. To znaczy: dobry mimik może mieć problem z przyjęciem negatywnych cech charakteru (takich jak np. nienawiść), natomiast zły mimik może mieć problem z przyjęciem pozytywnych cech charakteru. Z kolei na awersie znajdują się symbole związane z podróżą Białego Wilka. Monetę wybito z 1/10 uncji złota. Każda z monet dostarczana jest wraz z certyfikatem autentyczności w eleganckim drewnianym pudełku, lakierowanym na wysoki połysk. Nakład jest limitowany – wybito tylko 1000 sztuk!

 

Zdjęcia monet są poglądowe. Monety w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii