Zestaw: Silkpunk 2 oz + Statua Silkpunk 5 oz

2 oz Ag 999 + 5 oz Ag 925

Wkrótce
Nominał
5 $
Nominał
5000 Frank CFA
Państwo
Niue Island
Państwo
Kamerun
Metal
Ag 999
Metal
Ag 925
Waga
62,2 g
Waga
155,5 g
Dodatki
Druk UV
Dodatki
Druk fluorescencyjny
Nakład
200 szt.
Nakład
500 szt.
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
The Punk Universe
2023-05-30
Przedsprzedaż
5 998,00 zł 5 598,00 zł Zaoszczędź 400,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 5 598,00 zł

Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Maksymalnie możesz zamówić:3 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Wyjątkowy zestaw inwestycyjny złożony ze srebrnych monet kolekcjonerskich z serii "The Punk Universe"!

Bardzo limitowana ilość: jedynie 10 zestawów! Przy zakupie tego towaru obowiązuje limit: 3 szt. (maksymalna dozwolona ilość we wszystkich zakupach klienta). 
Kupując ten zestaw oszczędzasz 400 zł.

    

1) Pierwsza moneta w zestawie to Silkpunk. Moneta doskonale oddaje charakter nurtu science-fiction, czyli silkpunka. Rewers zachwyca mnogością szczegółów. Projekt zaskakuje ilością kolorów, które przywodzą na myśl światła na zatłoczonych ulicach Tokio. Nawiązanie do przyszłości podkreślono również za pomocą druku fluorescencyjnego - moneta świeci w ciemności! Moneta zachwyca wysokim reliefem, dzięki czemu całość nabrała trójwymiarowości. Awers również nawiązuje do silkpunka - ukazuje mechaniczne smoki.

Nakład monety jest ściśle limitowany - wynosi jedynie 500 sztuk na cały świat! Moneta dostarczana jest w dedykowanym, drewnianym pudełku wraz z certyfikatem autentyczności.

 

2) Druga moneta w zestawie to statua Silkpunk. To nowoczesna forma numizmatyki - moneta w kształcie statuy. Rewers zachwyca swoim wyglądem. Bioniczny azjatycki wojownik mknie na swoim mechanicznym koniu. Projekt zaskakuje ilością szczegółów. Awers monety przedstawia herb Emitenta, nominał, próbę kruszcu oraz numerowanie.

Nakład monety jest ściśle limitowany - wynosi jedynie 200 sztuk na cały świat! Moneta dostarczana jest w dedykowanym pudełku wraz z certyfikatem autentyczności.

 

Termin Silkpunk opisuje gatunek mieszanki science fiction i fantasy, który czerpie inspirację ze starożytnej Azji Wschodniej. Skupia się na technologiach i urządzeniach wykonanych z tworzyw naturalnych, o historycznym znaczeniu dla mieszkańców Azji Wschodniej i wysp Pacyfiku, takich jak bambus, muszle, koral, papier czy jedwab. Nurt ten opiera się na bionice - nauce zajmującej się naśladowaniem zachowania i funkcjonowania natury, a jej celem jest konstruowanie lepszych maszyn lub materiałów poprzez użycie rozwiązań wytworzonych przez naturę w toku milionów lat ewolucji. 

 

Zdjęcia monet są poglądowe. Monety w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii