5$ Pamięć - Koniec Ludzkości

2 oz Ag 999

Dostępny
5$ Pamięć - Koniec Ludzkości 2 oz Ag 999 2022 Niue
Nominał
5 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
62,2 g
Rozmiar
Ø 45 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Druk UV
Dodatki
Wysoki Relief
Nakład
500 szt.
Data emisji
2022-06
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Koniec Ludzkości
Cena: 1 499,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Ta piękna srebrna moneta o wadze 2 uncji jest pierwszą monetą z serii "Koniec ludzkości". Seria ta przedstawia cechy człowieka, które zostały bezpowrotnie utracone w postapokaliptycznym świecie. Na pierwszej monecie znalazła się Pamięć. Limitowany nakład 500 sztuk!

Rewers monety przedstawia małego androida domowego, który kiedyś towarzyszył dziecku, stojącemu w szkolnym autobusie w środku miasta spustoszonego przez zniszczenie, wskazującego i tęskniącego za pluszowym misiem, który kiedyś należał do jego właściciela. Seria przedstawia postapokaliptyczny świat, w którym ludzie stworzyli Sztuczną Inteligencję zastępującą niemal wszystkie funkcje człowieka, aż do jego wyniszczenia i wyginięcia, a świat zamieszkują wyłącznie androidy.

Na awersie monety znajduje się nazwa serii, umieszczona na czymś, co kiedyś było znakiem drogowym, oraz "MEMORY" - nazwa monety, umieszczona na małym znaku wiszącym na słupie zepsutej sygnalizacji świetlnej. Awers monety przedstawia moment, w którym andorid naciska przycisk, który spowoduje zniszczenie i zniknięcie rasy ludzkiej. 

W tej samej serii / kategorii