5$ Silkpunk - The Punk Universe

2 oz Ag 999

Na zamówienie
5$ Silkpunk - The Punk Universe 2 oz Ag 999 2022 Niue

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
5 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
62,2 g
Rozmiar
Ø 50 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Druk UV
Dodatki
Druk fluorescencyjny
Dodatki
Numerowany Rant
Nakład
500 szt.
Data emisji
2022-06
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
The Punk Universe
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 2 999,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

Maksymalnie możesz zamówić:2 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

UWAGA! Przy zakupie tego towaru obowiązuje limit: 2 szt. (maksymalna dozwolona ilość we wszystkich zakupach klienta).

 

Jedna z najbardziej wyczekiwanych monet roku! To druga moneta z fenomenalnej serii "The Punk Universe". Monety zazwyczaj upamiętniają przeszłość, a my z kolei prezentujemy futurystyczną wizję.

 

Twórz nowoczesną numizmatykę razem z nami!

 

Nasza nowa moneta doskonale oddaje charakter nurtu science-fiction, czyli silkpunka. Rewers zachwyca mnogością szczegółów. Projekt zaskakuje ilością kolorów, które przywodzą na myśl światła na zatłoczonych ulicach Tokio. Nawiązanie do przyszłości podkreślono również za pomocą druku fluorescencyjnego - moneta świeci w ciemności! Moneta zachwyca wysokim reliefem, dzięki czemu całość nabrała trójwymiarowości. Awers również nawiązuje do silkpunka - ukazuje mechaniczne smoki.

Nakład monety jest ściśle limitowany - wynosi jedynie 500 sztuk na cały świat! Moneta dostarczana jest w dedykowanym, drewnianym pudełku wraz z certyfikatem autentyczności.

 

Ta moneta to doskonała inwestycja dla wszystkich fanów science-fiction, ale również dla osób, które z powodzeniem chcą ulokować swoje finanse.

 

Termin Silkpunk opisuje gatunek mieszanki science fiction i fantasy, który czerpie inspirację ze starożytnej Azji Wschodniej. Skupia się na technologiach i urządzeniach wykonanych z tworzyw naturalnych, o historycznym znaczeniu dla mieszkańców Azji Wschodniej i wysp Pacyfiku, takich jak bambus, muszle, koral, papier czy jedwab. Nurt ten opiera się na bionice - nauce zajmującej się naśladowaniem zachowania i funkcjonowania natury, a jej celem jest konstruowanie lepszych maszyn lub materiałów poprzez użycie rozwiązań wytworzonych przez naturę w toku milionów lat ewolucji. 

 

Projekt:

5$ Silkpunk - The Punk Universe 2 oz Ag 999 2022 Niue 5$ Silkpunk - The Punk Universe 2 oz Ag 999 2022 Niue

 

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii