15$ Harry Potter i Kamień Filozoficzny

200 g Ag 999 2023

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
15 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
200 g
Rozmiar
Ø 65 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Wysoki Relief
Dodatki
Numerowany Rant
Dodatki
Selektywne złocenie
Nakład
100 szt.
Data emisji
2024-02
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 4 500,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

Maksymalnie możesz zamówić:3 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Witamy w świecie magii i czarów, gdzie Mennica Gdańska prezentuje wyjątkową monetę inspirowaną jednym z najbardziej uwielbianych filmów - "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". To dzieło numizmatyczne zabierze Cię prosto do magicznej szkoły Hogwart, gdzie główny bohater, Harry Potter, zasiada w ławce szkolnej, ucząc się tajników eliksirów pod okiem profesora Snape'a.

Na awersie monety widzimy Harrego Pottera, trzymającego w dłoni pióro, które zostało pokryte selektywnym złoceniem. Jego skupiony wzrok skierowany jest w przód, przed nim rozciągają się probówki, za nim zaś dymiący kocioł z magicznym eliksirem. Cała scena uwieczniona została w ultra wysokim reliefie 2,7mm, doskonale oddaje każdy szczegół. To prawdziwa uczta dla fanów sagi o czarodzieju z blizną na czole.

Nominał monety wynosi 15 dolarów, a emitentem jest wyspa Niue. Ta wyjątkowa moneta ma ograniczony nakład - zaledwie 100 egzemplarzy na cały świat, co sprawia, że staje się ona prawdziwym kolekcjonerskim skarbem.

Moneta posiada imponujący rozmiar średnicy 65 mm, a jej waga wynosi 200 g. Wykonana jest ze srebra o próbie 999, co gwarantuje jej wysoką jakość. Dodatkowo, moneta ozdobiona jest selektywnym złoceniem, nadającym detali niezwykłego blasku. Numerowany rant dodaje kolekcjonerskiego charakteru, podkreślając wyjątkowość numizmatu.

Odkryj magię Harrego Pottera dzięki tej wyjątkowej monecie od Mennicy Gdańskiej.

PROJEKT GRAFICZNY

1_2.jpg

PROJEKT 3D

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii