10 Yuan Chińska Panda - Golden Ring

30 g Ag 999

Dostępny
5$ Chińska Panda - Golden Ring 30 g Ag 999 2022
Nominał
10 ¥
Państwo
Chiny
Metal
Ag 999
Waga
30 g
Rozmiar
Ø 40 mm
Dodatki
Ruten
Dodatki
Selektywne złocenie
Nakład
500 szt.
Data emisji
2022-01
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Golden Ring
Cena: 399,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Chińska Panda to znana na całym świecie moneta bulionowa produkowana przez China Gold Coin Corp od roku 1982.

W 2022 roku moneta ta świętuje 40. rocznicę wybicia. Jest to doskonała moneta nie tylko inwestycyjna, ale i kolekcjonerska, ponieważ co roku zmienia się wygląd rewersu.  

Wizerunki widniejące na awersie i rewersie zostały uszlachetnione złotem, dzięki czemu szczegóły Świątyni i Pandy zostały uwydatnione. Ruten użyty w tle dodatkowo podkreślił ten efekt, a moneta zyskała nowy, wyrazisty wygląd. Złoto pokrywa również brzeg i krawędź, stąd nazwa serii „Golden Ring”. Opakowanie zawiera monetę w kapslu Quadrum oraz spersonalizowaną owijkę, z dopasowanym wzorem, szczegółową specyfikacją i numeracją monet. Edycja ta jest limitowana do 500 sztuk.

Tegoroczna moneta otrzymała indywidualnie wygrawerowany numer.
Moneta nie jest prawnym środkiem płatniczym, ponieważ jest adaptacją oryginalnego prawnego środka płatniczego, uszlachetnionego w prywatnej mennicy, która w żaden sposób nie jest powiązana z Central Mint of China. Monety uszlachetniane nie są wyrobami menniczymi.

W związku z powyższym stan monet uszlachetnianych może odbiegać od stanu menniczego, na monetach mogą pojawiać się różnego rodzaju rysy, drobne uszkodzenia.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii