50$ Krew Elfów - Wiedźmin

1 kg Ag 999 Agat

Na zamówienie
50$ Krew Elfów - Wiedźmin 1 kg Ag 999 2021 Niue

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
50 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
1 kg
Rozmiar
Ø 100 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Agat
Dodatki
Wysoki Relief
Nakład
200 szt.
Data emisji
2022-02
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Wiedźmin
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 17 999,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

Maksymalnie możesz zamówić:10 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Kolejny powrót Wiedźmina! Poznaj kolejne, niesamowite przygody wiedźmina wybite w najczystszym srebrze! Każda moneta z serii "Wiedźmin" wyprzedaje się błyskawicznie, a dodatkowo zyskuje na wartości. Zachęcamy do przeczytania artykułu o tym, dlaczego warto zainwestować w Wiedźmina.

 

Wiedźmin powraca w jednokilogramowej wersji monety Krew Elfów, wykonanej ze srebra najwyższej próby 999, o imponującej średnicy 100 mm! Rewers przedstawia scenę treningu Ciri w Kaer Morhen. Trenowała ona na "wahadle" - był to tor przeszkód, na którym trenowali wszyscy wiedźmini. Oprócz Białego Wilka, Ciri była szkolona również przez Vesemira, Cöena, Lamberta i Eskela. Wiedźmini uczyli Ciri walki, natomiast czarodziejka Triss Merigold pilnowała, aby Ciri rozumiała magię.

Każdy szczegół jest znakomicie widoczny dzięki wyjątkowo wysokiemu reliefowi, który wynosi aż 3,6 mm. Zarówno rewers, jak i awers monety przyciąga wzrok poprzez swój czerwony dodatek - agat, który ze strony rewersu imituje okno warowni, a ze strony awersu - bramę wjazdową do Kaer Morhen . 

Na awersie, patrząc od góry, widzimy nazwę warowni, która jest siedzibą wiedźmińskiej szkoły cechu Wilka. Poniżej napisu znajduje się brama wjazdowa do warowni. W tle umieszczono góry w Kaedwen. 

Nakład monety kilogramowej jest limitowany – tylko 200 sztuk! Eleganckie pudełko oddaje unikatowość monety. Drewniana szkatułka została polakierowana na wysoki połysk, a grawer na przedniej części jest pokryty czerwonym kolorem, nawiązującym do koloru agatu.

Zapraszamy na naszego >> bloga <<, w którym tłumaczymy pełną symbolikę projektu monety, a także opisujemy postacie, które się na niej znajdują. 

  

Plan emisyjny (może ulec zmianie):

1. Ostatnie Życzenie
2. Miecz Przeznaczenia
3. Krew Elfów 
4. Czas Pogardy 
5. Chrzest Ognia
6. Wieża Jaskółki 
7. Pani Jeziora 
8. Sezon Burz

   

Projekty monety:

50$ Krew Elfów - Wiedźmin 1 kg Ag 999 2021 Niue 50$ Krew Elfów - Wiedźmin 1 kg Ag 999 2021 Niue

 

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii