25000 Franków Samantabhadra - Ośmiu Obrońców

5 oz Ag 999

Na zamówienie
25000 Franków Samantabhadra - Ośmiu Odbiorców 5 oz Ag 999 2022
Nominał
25 000 Franków
Państwo
Czad
Metal
999 Ag, 28.5 oz 999 Cu
Waga
5 oz
Rozmiar
120 mm
Stempel
Oksydowany
Nakład
199 szt.
Data emisji
2022
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
2022-02-20
Przedsprzedaż
Cena: 3 339,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.


 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Rewers zainspirowany buddyjskimi rzeźbami w kamieniu, przedmiot kolekcjonerski przedstawia Samantabhadrę na świętej górze Emei, na tle morza chmur.
Bodhisattwa siedzi na białym słoniu o sześciu kłach, a jego stopa spoczywa na boskim piedestale z lotosu, co oznacza pogodę ducha i życzliwość. Jako patron Sutry Lotosu, jest ubrany jak król, trzymając w prawej ręce kwiat lotosu i dzierżąc potężne, wysadzane klejnotami Berło Ruyi po lewej, które spełnia czyjeś aspiracje i życzenia.

Na awersie ośmiu obrońców i strażników chińskich zodiaków siedzi w liściach Bodhi w kształcie serca otaczających dwanaście zwierząt zodiaków, które chronią, tworząc kwiat lotosu w pełnym rozkwicie. Przedmiot kolekcjonerski ma kształt taoistycznej Bagua, aby przyciągać szczęście i odpędzać zło. Pośrodku znajduje się symbol harmonii i równowagi yin-yang, kryjący się za oficjalnym środkiem płatniczym Czadu, herbem Czadu.

Zastosowano nową technikę bicia o nazwie „Bi-Metal Max”, aby nadać temu przedmiotowi niezwykłą wagę i średnicę 120 mm – trzykrotnie większą niż zwykły kolekcjonerski o masie 2 uncji. Jest to możliwe dzięki połączeniu 28,5 uncji miedzi jako podstawy z górną warstwą 5 uncji czystego srebra 999, co daje super ultrawysoki relief zwieńczony srebrnym postarzanym wykończeniem. Jest to limitowana edycja tylko 199 sztuk. Każda sztuka jest pakowana i dostarczana z Certyfikatem weryfikującym jej numer edycji i autentyczność. 

W tej samej serii / kategorii