2$ Boba Fett - Gwiezdne Wojny, Chibi

1 oz Ag 999

Dostępny
2$ Boba Fett - Gwiezdne Wojny, Chibi 1 oz Ag 999 2020 Niue Island
Nominał
2 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
31,1 g
Rozmiar
31,5 x 36 mm
Stempel
Lustrzany
Dodatki
Druk UV
Nakład
2000 szt.
Data emisji
2020-12
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Gwiezdne Wojny
Seria
Chibi
799,00 zł 719,10 zł Zaoszczędź 10%
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Kolejna moneta dołącza do serii "Gwiezdne Wojny oraz do uroczej serii "Chibi". 

Boba Fett to ludzki łowca nagród, genetyczny klon Jango Fetta.  Jango zginął podczas bitwy o Geonosis, która wywołała Wojny Klonów – konflikt pomiędzy Republiką Galaktyczną a Konfederacją Niezależnych Systemów. Chłopiec poprzysiągł wtedy zemstę na mistrzu Jedi Mace'ie Windu, który zabił Jango. Niedługo potem młody Boba zaczął współpracować z Aurrą Sing i Bosskiem. Grupa łowców nagród stworzyła plan, który dotyczył zabicia mistrza Windu. Zamach jednak się nie udał ale Fett nie wybaczył Windu jego czynów. Po odbyciu kary więzienia, Boba stworzył swoją grupę łowców i wraz z nimi wziął udział w wielu misjach.

Moneta została wybita przez Mennicę Nowozelandzką z jednej uncji czystego srebra próby 999. Cechą szczególną tej monety jest jej unikalny kształt w stylu "Chibi Art". Figurki Chibi charakteryzują się nieproporcjonalnie dużą głową i stosunkowo małym korpusem.

Nakład jest ściśle ograniczony do 2000 sztuk na całym świecie. Moneta jest dostarczana w oryginalnym opakowaniu z Mennicy Nowozelandzkiej wraz z certyfikatem autentyczności.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii