500 Franków Rok Bawoła - Kalendarz Chiński

10 g Ag 999 

Na zamówienie
Nominał
500 ₣
Państwo
Kamerun
Metal
Ag 999
Waga
10 g
Rozmiar
Ø 32 mm
Stempel
Lustrzany
Dodatki
Ruten
Dodatki
Kryształ Swarovskiego
Dodatki
Selektywne Złocenia
Nakład
999 szt.
Data emisji
2020-11
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Chiński Kalendarz Księżycowy 2021
Cena: 420,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.


 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Pierwsza moneta przedstawiająca "Chiński Kalendarz Księżycowy 2021". Rok 2021 jest Rokiem Bawołu.

Osoba spod znaku Bawoła jest bardzo silna psychicznie, ale ma skłonności do zamykania się w sobie i chronicznego złego samopoczucia. Jest pragmatykiem stąpającym twardo po ziemi. Być może dlatego tak trudno mu znaleźć w sobie więcej optymizmu. Osoba taka nie darzy szacunkiem ludzi leniwych lub niedbałych. Można mu z łatwością zaufać, ponieważ sam jest zwykle uczciwy i prawdomówny.

Mimo łatwości w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi oraz umiejętności budowania silnych więzi, Bawół nie jest uzależniony od rodziny i przyjaciół. Ze swoimi problemami woli radzić sobie samodzielnie. Musi wydarzyć się coś naprawdę poważnego, żeby Bawół zwrócił się do kogoś o pomoc bądź poradę.

Ta piękna moneta została wybita przez Mennicę Polską. Może być potraktowana jako luksusowy prezent dla bliskiej osoby, czy szczęśliwy talizman i symbol pomyślności! 

Została wybita z 10 g srebra próby 999. Całość została pokryta rutenem, który tworzy wspaniałe, czarne tło dla złoconego wizerunku bawołu. Dodatkowo, W słowie "Ox" zawarto kryształ Swarovskiego

W tej samej serii / kategorii