Oficjalny punkt dystrybucji
Mennicy Polskiej

Mennica Polska istnieje na rynku już od 250 lat. To uznany na całym świecie producent kruszców inwestycyjnych i monet kolekcjonerskich, a także jedna z trzech najbardziej cenionych i zaawansowanych technologicznie mennic na świecie. Nasza współpraca z Mennicą Polską trwa od 2014 roku, a w lutym 2021 roku otworzyliśmy w Mennicy Gdańskiej oficjalny punkt dystrybucji produktów Mennicy Polskiej. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów oferowanych przez mennicę. Wszystkie produkty dostępne są od ręki.

Złoto i srebro inwestycyjne

Kruszec nazywany jest bezpieczną przystanią inwestycji. W ofercie Mennicy Polskiej znajdują się złote oraz srebrne sztabki produkcji własnej, ale także sztabki złota i złote monety bulionowe od największych światowych dostawców, m.in. Krugerrand, Australijski Kangur, Liść Klonowy.

Kruszce inwestycyjne dostępne są w różnych wersjach: 1 g, 5 g, 20 g, 1 oz, 100 g itd.

Monety, które kupisz w punkcie

Monety prezentowe

Ciekawym i nowoczesnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby są monety kolekcjonerskie. Mennica Polska posiada bogaty asortyment monet idealnych na prezent z okazji urodzin, świąt, Walentynek itp.

Monety okolicznościowe

Monety to piękne i wartościowe prezenty na długie lata, które mogą być doskonałą pamiątką na całe życie. W ofercie dostępne są monety na wyjątkowe okazje: chrzciny, pierwszą komunię, ślub, rocznice.

Monety kolekcjonerskie

Monety o różnorodnej tematyce, wykończeniu i dodatkach.

Produkty Mennicy Polskiej dostępne są w naszym punkcie sprzedaży przy ul. Matejki 20/1, 80-232 Gdańsk.

W celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących dostępności i cen produktów, zapraszamy do kontaktu: