2$ Cyberpunk – The Punk Universe BU

2 oz Ag 999 2023

Dostępny

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
2 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 9999
Waga
62,2 g
Rozmiar
Ø 50 mm
Stempel
BU
Nakład
3000 szt.
Data emisji
2023-06
Akcesoria
Kapsel
Akcesoria
Certyfikat
Seria
The Punk Universe
Dostępność
Dostępny
Cena: 349,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Maksymalnie możesz zamówić:100 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

UWAGA! Przy zakupie tego towaru obowiązuje limit: 100 szt. (maksymalna dozwolona ilość we wszystkich zakupach klienta). Cena skorelowana jest z ceną srebra i zmienia się w czasie rzeczywistym. Premium na monecie nie jest stałe - może podlegać zmianie. Z powodów logistycznych nie łączymy zamówień na tę monetę z wcześniejszymi i późniejszymi zamówieniami.

    

Kolejna moneta bulionowa Mennicy Gdańskiej!

Pierwsza moneta bulionowa z serii" The Punk Universe wykonana została z 2 uncji czystego srebra. Zarówno rewers, jak i awers przyciągają uwagę swoimi szczegółami i detalami. Nakład tej monety bulionowej wynosi jedynie 3000 sztuk.

Cyberpunk – odmiana fantastyki naukowej, skupiająca się na negatywnych konsekwencjach funkcjonowania ludzi w otoczeniu zaawansowanej technologii komputerowej i informacyjnej.

Dlaczego warto zainteresować się srebrem inwestycyjnym?

Srebro to obok złota najbardziej popularny metal szlachetny. Jest szeroko używany w przemyśle, a to sprawia, że popyt na ten kruszec systematycznie wzrasta. Jest wdzięcznym tematem dla początkujących inwestorów, ponieważ nie wymaga dużych nakładów finansowych, ani specjalistycznej wiedzy. Zakup i późniejsza sprzedaż srebra nie różni się praktycznie niczym, od zakupów innych dóbr materialnych. Inwestowanie w srebro może stanowić rewelacyjne uzupełnienie portfela inwestycyjnego. Przy obecnej sytuacji gospodarczej warto zwrócić swoją uwagę na srebro, aby uchronić swoje oszczędności np. przed inflacją

Osoby zainteresowane zakupem całej serii monet bulionowych "The Punk Universe" powinny zwrócić uwagę na drewnianą kasetę, ułatwiającą przechowywanie tych monet w jednym, bezpiecznym miejscu.

 

Zdjęcia poglądowe.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii