Sztabka Złota Kinebar Argor-Heraeus 1g

1 g Au 999 Szwajcaria

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Państwo
Szwajcaria
Metal
Au 999
Waga
1 g
Akcesoria
Blister
Dostępność
21 dni roboczych
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 392,14 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Inwestycja w sztabki złota jest jedną z popularniejszych form lokowania oszczędności, przynoszących wymierne korzyści i stanowiących stabilne zabezpieczenie na przyszłość.

Szwajcarska firma Argor-Heraeus jest bez wątpienia liderem na rynku metali szlachetnych. Jako jedna z pięciu rafinerii na świecie posiada certyfikat LBMA (Londyńskie Stowarzyszenie Rynku Kruszców), które ustala standardy i czuwa nad jakością wyrabianych produktów. Dzięki nadzorowi ze strony tej organizacji każdy, kto zdecyduje się na inwestycję w złoto, dołącza do elitarnego grona, które bezpiecznie i stabilnie lokuje swoje oszczędności.

   

Sztabki Kinebar są dodatkowo zabezpieczone techniką poligraficzną. Hologram, który się na nich znajduje, oprócz walorów estetycznych zapewnia wyższe bezpieczeństwo, co utrudnia fałszowanie sztabek. 

   

Zakup sztabki firmy, która uzyskała akredytację organizacji cieszącej się największym autorytetem na rynku, gwarantuje jakość metalu, który zakupiliśmy. Jednocześnie daje możliwość odsprzedaży jej w każdym miejscu na świecie, gdzie prowadzi się obrót sztabkami lokacyjnymi.

Sztabki do 100 g są numerowane i pakowane w specjalne opakowanie zwane Certipackiem.

W ofercie posiadamy eleganckie, drewniane pudełko na sztabkę złota

   

Zdjęcie poglądowe.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii