Sztabka złota C.Hafner 10g

10 g Au 999 Niemcy

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Państwo
Niemcy
Metal
Au 999
Waga
10 g
Akcesoria
Blister
Dostępność
21 dni roboczych
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 3 199,91 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Inwestycja w sztabki złota jest jedną z popularniejszych form lokowania oszczędności, przynoszących wymierne korzyści i stanowiących stabilne zabezpieczenie na przyszłość.

C.Hafner jest wiodącą firmą działającą w obszarze technologii metali szlachetnych. Jej rodzinne korzenie i wielopokoleniowa struktura przekłada się na wyjątkowe przywiązanie do najwyższej jakości oferowanych usług i produktów. Obecnie firmą zarządza 6. pokolenie rodziny Hafner, nieustannie kultywujące wartości, na których powstała ona ponad 170 lat temu. Za marką C.Hafner kryje się bowiem ogromne doświadczenie zdobywane nieprzerwanie od 1850 roku oraz niemiecka jakość zapewniająca nieskazitelne wykonanie złotych sztabek.

Zakup sztabki firmy, która uzyskała akredytację organizacji cieszącej się największym autorytetem na rynku, gwarantuje jakość metalu, który zakupiliśmy.

Jednocześnie daje możliwość odsprzedaży jej w każdym miejscu na świecie, gdzie prowadzi się obrót sztabkami lokacyjnymi. Sztabka jest numerowana i zapakowana w specjalne opakowanie zwane Certipackiem.

   

Zdjęcie poglądowe. 

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii