Zestaw: 1000 Franków Rusałka - Bestie Słowiańskie BU + Kaseta Bestie Słowiańskie

2 oz Ag 999 2022 + kaseta

Dostępny

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
1000 Franków
Państwo
Kamerun
Metal
Ag 999
Waga
62,2 g
Rozmiar
Ø 38,61 mm
Stempel
BU
Nakład
10 000 szt.
Data emisji
2023-01
Akcesoria
Kapsel
Akcesoria
Certyfikat
Seria
Słowiańskie Bestie
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 712,98 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Maksymalnie możesz zamówić:10 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

UWAGA! Przy zakupie tego towaru obowiązuje limit: 10 szt. (maksymalna dozwolona ilość we wszystkich zakupach klienta). Cena skorelowana jest z ceną srebra i zmienia się w czasie rzeczywistym. Premium na monecie nie jest stałe - może podlegać zmianie. Z powodów logistycznych nie łączymy zamówień na Rusałkę 2 oz BU z wcześniejszymi i późniejszymi zamówieniami.

  

Zestaw składający się z pierwszej monety bulionowej z serii "Bestie Słowiańskie" oraz drewnianej kasety, która ułatwia przechowywanie całej serii monet w jednym, bezpiecznym miejscu. Kaseta wykonana została w Polsce, z wysokiej jakości drewna. 

  

Moneta została wybita z 2 uncji srebra. Zarówno rewers, jak i awers przyciągają uwagę swoimi szczegółami i detalami. Nakład tej monety bulionowej wynosi jedynie 10 000 sztuk.

    

Dlaczego warto zainteresować się srebrem inwestycyjnym?

Srebro to obok złota najbardziej popularny metal szlachetny. Jest szeroko używany w przemyśle, a to sprawia, że popyt na ten kruszec systematycznie wzrasta. Jest wdzięcznym tematem dla początkujących inwestorów, ponieważ nie wymaga dużych nakładów finansowych, ani specjalistycznej wiedzy. Zakup i późniejsza sprzedaż srebra nie różni się praktycznie niczym, od zakupów innych dóbr materialnych. Inwestowanie w srebro może stanowić rewelacyjne uzupełnienie portfela inwestycyjnego. Przy obecnej sytuacji gospodarczej warto zwrócić swoją uwagę na srebro, aby uchronić swoje oszczędności np. przed inflacją.

 

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii