Bearlin Cast Bar 2024

2 oz Ag 999.9 

Dostępny

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Państwo
Polska
Metal
Ag 999
Waga
62,2 g
Rozmiar
40,13 x 25,07 x 7,5 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Druk UV
Dodatki
Numerowany awers
Nakład
500 szt.
Data emisji
2024-02
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Dostępność
Dostępny
Cena: 899,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Odkryj wcześniej niespotykaną Srebrną Sztabkę Laną od Germania Mint, teraz dostępną w wyjątkowym rozmiarze i unikalnym wzorze.

Berlin to miasto pełne historii, kultury i charakterystycznych symboli. Najbardziej rozpoznawalnym z nich jest niedźwiedź, towarzyszący mieszkańcom i gościom od wieków. Symbol ten stał się integralną częścią berlińskiego krajobrazu, uosabiając siłę, niezależność i odporność.

Związek niedźwiedzia z Berlinem sięga średniowiecza, kiedy to stworzenia te były powszechnie widywane w całym mieście. Obecnie można go znaleźć w przestrzeni miejskiej w różnych formach, w tym na grafikach, logotypach i muralach, co podkreśla głęboki związek Berlina z jego historią i tradycjami.

Każda sztabka kolekcjonerska jest dostarczana w eleganckim, ekologicznym pudełku, zaprojektowanym i wyprodukowanym w Germania Mint Packaging - lidera nowoczesnych, innowacyjnych opakowań numizmatycznych.

Minimalistyczne, czarne opakowanie uzupełnia kolorowa owijka z wizerunkiem niedźwiedzia. Ta inspirująca grafika świetnie komponuje się z zawartością pudełka. Takie opakowanie stanowi idealne uzupełnienie sztabki kolekcjonerskiej, która z pewnością przypadnie do gustu ceniącym sobie sztukę współczesną i graffiti.

Do produktu dołączony jest także Certyfikat Autentyczności, który potwierdza jego oryginalność.