Zestaw: Chrzest Ognia 2 oz + Jing Ke + Marco Polo

3 x 2 oz Ag 999

Wkrótce
Nominał
5 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
62,2 g
Rozmiar
Ø 45 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Wstawka 3D, miedziana wstawka, selektywne złocenie
Dodatki
Wysoki relief, numerowany rant
Nakład
2000 szt., 500 szt.
Data emisji
2022, 2023
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Wiedźmin
Seria
Słynni Odkrywcy
Seria
Słynne Zamachy
2023-06-30
Przedsprzedaż
3 897,00 zł 3 697,00 zł Zaoszczędź 200,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 3 697,00 zł

Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Maksymalnie możesz zamówić:3 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Wyjątkowy zestaw inwestycyjny złożony ze srebrnych monet kolekcjonerskich! Bardzo limitowana ilość: jedynie 10 zestawów! Przy zakupie tego towaru obowiązuje limit: 3 szt. (maksymalna dozwolona ilość we wszystkich zakupach klienta). 
Kupując ten zestaw oszczędzasz 200 zł.

UWAGA! Cena produktu może ulec zmianie, nawet w koszyku, na ostatnim etapie składania zamówienia.

  

1) Pierwsza moneta w zestawie to wielki powrót Wiedźmina! W tym roku przedstawiamy piątą emisję monety z serii "Wiedźmin", czyli Chrzest Ognia. Moneta Chrzest Ognia wybita jest z 62,2 gramów srebra próby 999. Rewers o średnicy 45 mm przedstawia ważną scenę z książki Andrzeja Sapkowskiego o tym samym tytule. Każdy szczegół rewersu jest znakomicie widoczny dzięki wysokiemu reliefowi, a całość prezentuje się niezwykle plastycznie, podobnie jak świat przedstawiony w książce Sapkowskiego. Uwagę przyciągają również dodatki. Na rewersie umieszczono dodatek w postaci selektywnego złota, które zdobi strzałę Milvy. Kolejny ciekawy element dekoracji to miedziana wstawka imitująca podkowę. Ze względu na indywidualny sposób tworzenia, wstawki mogą się różnić od przedstawionej na zdjęciu i między sobą. Awers zdobią ornamenty i symbole związane z Wiedźminem. Po lewej stronie awersu znajdują się informacje o nominale, próbie srebra i emitencie. Moneta zapakowana jest w eleganckie, drewniane pudełko wraz z certyfikatem autentyczności. Limitowany nakład - 2000 sztuk!

  

2) Druga moneta w zestawie to Jing Ke, czyli pierwsza moneta z nowej serii "Słynne Zamachy". Została wybita z 2 uncji czystego srebra. Rewers przedstawia atak Jing Ke na króla Qin. Bronie obu bohaterów zostały selektywnie pokryte złotem. W centralnej części monety została umieszczona wstawka 3D w postaci skrzyni, w której znajdowała się głowa Fu Yugi. Na awersie znajdują się informacje o emitencie monety i próbie kruszcu. Moneta dostarczana jest wraz z certyfikatem autentyczności w eleganckim, drewnianym pudełku. 

  

3) Ostatnią monetą w zestawie jest Marco Polo, czyli druga moneta z serii "Słynni Odkrywcy", która przybliża nas do świata pionierów dalekich podróży. Na rewersie monety znajduje się Marco Polo. W tle umieszczono pałac Bogd-chana znajdujący się w Ułan Bator. Obok Marco Polo widać karawanę oraz Chana w namiocie, który rozmawia ze stryjem lub ojcem Marco Polo. Moneta ozdobiona jest wstawką 3D w postaci księgi, która została ręcznie pomalowana z największą dbałością o szczegóły. Z kolei awers monety przedstawia królową Elżbietę II, nominał, kraj emitenta i próbę kruszcu. Z prawej strony awersu znajduje się "ruchomy" pałac wojenny Kubilaj-chana. Wraz z certyfikatem autentyczności, nasza moneta dostępna jest w eleganckim drewnianym pudełku i w tematycznym opakowaniu. Cały zestaw tworzy pasującą do siebie kompozycję.

  

Zdjęcia monet są poglądowe. Monety w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii