Zestaw: Talent - Robert Lewandowski 1 oz Au + sztabka 1 oz Au + 10 x Rusałka 2 oz

1 oz Au 9999 + 2 oz Ag 999

Na zamówienie
Nominał
50$ + 1000 Franków
Państwo
Niue Island
Państwo
Kamerun
Metal
Au 9999
Waga
31,1 g
Waga
62,2 g
Rozmiar
Ø 32 mm
Rozmiar
Ø 38,61 mm
Stempel
Lustrzany
Dodatki
Numerowany Rant
Nakład
200 szt. + 10 000 szt.
Data emisji
2022-12
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Słowiańskie Bestie
Seria
Robert Lewandowski, Droga do marzeń
25 655,06 zł 25 155,06 zł Zaoszczędź 500,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 24 932,79 zł

Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

Maksymalnie możesz zamówić:2 sztuk produktu.
 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Wyjątkowy zestaw inwestycyjny złożony z monety kolekcjonerskiej, bulionowej i sztabki złota! Bardzo limitowana ilość: jedynie 3 zestawy! Przy zakupie tego towaru obowiązuje limit: 2 szt. (maksymalna dozwolona ilość we wszystkich zakupach klienta). 
Kupując ten zestaw oszczędzasz 500 zł.

   

1) Robert Lewandowski ozłocony! Po raz pierwszy na monecie upamiętniono najlepszego polskiego piłkarza, czyli Roberta Lewandowskiego. Monety te będą składać się na serię "Robert Lewandowski, Droga do marzeń". Moneta ta została wybita z 1 uncji złota próby 9999 w limitowanym nakładzie wynoszącym 200 sztuk na cały świat. Czynnik ten sprawia, że jest to doskonała moneta kolekcjonerska. Rewers monety przedstawia Roberta Lewandowskiego, którego talent do gry w piłkę nożną ujawnił się już w dzieciństwie i rozwijał się wraz z wiekiem. Robert Lewandowski dzięki swojej wytrwałości i ciężkiej pracy przebił się przez szklany sufit, której symbolem są drobinki roztrzaskanego szkła otaczające jego ciało. Z kolei na awersie, oprócz emitenta i wartości nominalnej, jest widoczny zarys piłki nożnej.  Moneta zapakowana jest w eleganckie drewniane pudełko wraz z certyfikatem poświadczającym jej autentyczność.

   

2) Losowa złota sztabka o wadze 1 oz z certyfikatem LBMA. Inwestycja w sztabki złota jest jedną z popularniejszych form lokowania oszczędności, przynoszących wymierne korzyści i stanowiących stabilne zabezpieczenie na przyszłość. Każda sztabka złota pochodzi od losowego dostawcy, ale posiadającego akredytację LBMA. Wszystkie są produkowane z czystego złota oraz posiadają indywidualny numer seryjny. Są również zamknięte w certyfikowanym opakowaniu ochronnym (certipack). Przykładowymi emitentami sztabek mogą być: Valcambi, Metalor, PAMP, Argor-Heraeus itp. Złote sztabki są wysyłane w sposób losowy - nie ma możliwości wyboru konkretnego producenta.

     

3) Mamy przyjemność przedstawić naszą pierwszą monetę bulionową. Jest to Rusałka z serii "Bestie Słowiańskie". Została wybita z 2 uncji srebra. Zarówno rewers, jak i awers przyciągają uwagę swoimi szczegółami i detalami. Nakład tej monety bulionowej wynosi jedynie 10 000 sztuk.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii