2$ Gollum - Władca Pierścieni

1 oz Ag 999

Na zamówienie
2$ Gollum - Władca Pierścieni 1 oz Ag 999 2022 Niue
Nominał
2 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
31,1 g
Rozmiar
Ø 40 mm
Stempel
Lustrzany
Dodatki
Druk UV
Nakład
3000 szt.
Data emisji
2022-05
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Władca Pierścieni
2022-07-15
Przedsprzedaż
Cena: 499,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.


 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Kolejna moneta z serii "Władca Pierścieni"

Gollum (dawniej znany jako Sméagol) to kreatura będąca niegdyś hobbitem, nienawidząca i jednocześnie nieustannie pożądająca Jedynego Pierścienia. Kiedyś Gollum był hobbitem o brązowych włosach sięgających do ramion. Przez zły wpływ Pierścienia zamienił się w szkaradnego potwora. Jego wychudzone ciało przybrało czarny, brudny kolor. Z głowy wyrastały mu lekko szpiczaste i odstające uszy. Miał wielkie, wyłupiaste oczy, pomagające mu widzieć w ciemności i parę kosmyków ciemnych włosów na czubku głowy, a gdy otwierał usta widać było jego popsute zęby oraz ich ubytki. Poruszał się przygarbiony, często na czterech kończynach, czasem też czołgając się. 

Moneta dostarczana jest w gotowym do ekspozycji drewnianym etui, umieszczonym wewnątrz tematycznego pudełka. Certyfikat autentyczności, zawierający unikalny numer seryjny monety, gwarantuje czystą jakość srebra oraz limitowany nakład 3000 sztuk.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii