50$ Miecz Przeznaczenia - Wiedźmin

1 kg Ag 999 Agat

Wkrótce
Nominał
50 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
1 kg
Rozmiar
Ø 100 mm
Stempel
Oksydowany
Dodatki
Agat
Dodatki
Wysoki Relief
Dodatki
Numerowany Rant
Nakład
200 szt.
Data emisji
2020-11
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Wiedźmin
2021-03-30
Przedsprzedaż
Cena: 17 999,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Niesamowite przygody Geralta z Rivii wybite w najczystszym srebrze! Zmiana daty dostępności! Przewidywana data rozpoczęcia wysyłek: 01.03.2021!

Zapraszamy na długo wyczekiwaną premierę wyjątkowej monety Miecz Przeznaczenia w serii "Wiedźmin"

Cała seria będzie składać się z 8 monet – raz w roku będzie ukazywać się kolejna, odpowiadająca następującym po sobie książkom z sagi o Wiedźminie.

 

Wiedźmin powraca w jednokilogramowej wersji monety Miecz Przeznaczenia, wykonanej ze srebra (próba 999), o imponującej średnicy 100 mm. Rewers przedstawia scenę walki ze smokiem z opowiadania Miecz Przeznaczenia. 

Każdy szczegół jest znakomicie widoczny dzięki wyjątkowo wysokiemu reliefowi, który wynosi aż 3,6 mm. Ciekawym dodatkiem do tej wersji jest kamień szlachetny - agat umieszczony na rewersie oraz awersie, imitujący słońce.

Na awersie, patrząc od góry, widzimy imię smoka, który odegrał ważną rolę w opowiadaniu. W środkowej części przedstawiona jest inna scena z opowiadania: podczas przeprawy przez most zbudowany przez trolle w zamierzchłych czasach, most się zapada, a Geralt i Yennefer ledwie uchodzą z życiem, otrzymując pomoc od Jaskra i pozostałych członków drużyny. 


Nakład monety kilogramowej jest limitowany – tylko 200 sztuk! Eleganckie pudełko oddaje unikatowość monety. Drewniana szkatułka została polakierowana na wysoki połysk, a grawer na przedniej części jest pokryty żółtym kolorem, nawiązującym do koloru agatu.

Od czasu poprzedniej emisji cena kruszcu - srebra, praktycznie się podwoiła. Dla fanów Wiedźmina mamy jednak niespodziankę! Utrzymujemy dla Was cenę z pierwszej emisji!

 

 

Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś Ty, drugim jest...ta moneta!

 

 

Projekt monety:

50$ Miecz Przeznaczenia - Wiedźmin 50$ Miecz Przeznaczenia - Wiedźmin

 

 

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii