2$ Hermiona Granger - Harry Potter, Chibi

1 oz Ag 999

Dostępny
Nominał
2 $
Państwo
Niue Island
Metal
Ag 999
Waga
31,1 g
Rozmiar
31,5 x 36 mm
Stempel
Lustrzany
Dodatki
Tampondruk
Nakład
2000 szt.
Data emisji
2020-09
Akcesoria
Certyfikat, Pudełko
Seria
Harry Potter
Seria
Chibi
529,00 zł 476,10 zł Zaoszczędź 10%
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Kolejna moneta z serii  "Harry Potter" oraz w uroczej serii "Chibi". 

Ta srebrna moneta przedstawia uroczy wizerunek głównej bohaterki serii książek i filmów o młodym czarodzieju. Hermiona Jean Granger to czarownica mugolskiego pochodzenia; jedyna córka dentystów – pani i pana Grangerów; żona Rona Weasleya, matka jego dwójki dzieci – Rose i Hugona Weasleyów; bliska przyjaciółka Harry'ego Pottera. W latach 1991–1999 uczennica Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, w którym została przydzielona do Gryffindoru. W 1995 roku została prefektem, brała także udział w bitwie o Hogwart. Po zakończeniu edukacji rozpoczęła pracę w ministerstwie magii w Departamencie Kontroli Nad Magicznymi Stworzeniami. Ostatecznie została Ministrem Magii.

Moneta zapakowana jest w tematyczne opakowanie z okienkiem, które pozwala na piękną prezentację monety. Dodatkowo, załączono do niej certyfikat autentyczności. To doskonały pomysł na prezent dla wszystkich Potterhedów! 

Awers monety prezentuje królową Elżbietę II i nominał, co potwierdza legalność monety do bycia prawnym środkiem płatniczym. 

W tej samej serii / kategorii