50$ Liść Klonowy 2023

1 oz Au 999 2023

Na zamówienie

Zdjęcia monety są poglądowe, moneta w rzeczywistości może się nieznacznie różnić.

Nominał
50 $
Państwo
Kanada
Metal
Au 999
Waga
31,1 g
Rozmiar
Ø 30 mm
Stempel
BU
Data emisji
2023-02
Akcesoria
Kapsel
Dostępność
Na zamówienie
Cena: 8 741,64 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Kanadyjski Liść Klonowy to najpopularniejsza złota moneta produkowana przez kanadyjską mennicę Royal Canadian Mint. Pierwszy raz do obiegu trafił już w 1979 roku i od tamtej pory jej wizerunek niewiele się zmienił. Ta piękna moneta bulionowa na swoim awersie ukazuje podobiznę Królowej Elżbiety II oraz promieniste linie w tle (od 2015 roku). Rewers monety zdobi symbol narodowy Kanady - Liść Klonowy. Zobaczymy obok niego także wybitą próbę kruszcu, z którego została wybita (Au .9999) oraz nazwa kraju, w którym jest produkowana (Canada).

Projekt monety został opracowany przez Waltera Otto.

Moneta posiada liczne zabezpieczenia, które powodują ,że jej podrobienie jest praktycznie niewykonalne. Wśród nich znajdziemy dla przykładu laserowo wygrawerowaną miniaturkę liścia, którą znajdziemy w prawej dolnej ćwiartce monety.

Kanadyjska Mennica Królewska jest znaną i renomowaną wśród inwestorów mennicą, które oferuje inwestycje w metale szlachetne i dba o to, aby w razie chęci sprzedaży była taka możliwość.

  

Zdjęcie poglądowe.

W tej samej serii / kategorii