Sztabka Złota 2,5 g LBMA

2,5 g Au 999 Szwajcaria

Na zamówienie
Państwo
Szwajcaria
Metal
Au 999
Waga
2,5 g
Akcesoria
Blister
Dostępność
21 dni roboczych
Cena: 748,51 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

Przepraszamy ale chwilowo nie mamy tego produktu. Zostaw nam swój email, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny.

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Inwestycja w sztabki złota jest jedną z popularniejszych form lokowania oszczędności, przynoszących wymierne korzyści i stanowiących stabilne zabezpieczenie na przyszłość. Każda sztabka złota pochodzi od losowego dostawcy, ale posiadającego akredytację LBMA. Wszystkie są produkowane z czystego złota oraz posiadają indywidualny numer seryjny. Są również zamknięte w certyfikowanym opakowaniu ochronnym (certipack). Przykładowymi emitentami sztabek mogą być: Valcambi, Metalor, PAMP, Argor-Heraeus itp. Złote sztabki są wysyłane w sposób losowy - nie ma możliwości wyboru konkretnego producenta.

LBMA - czym jest?

LBMA (London Bullion Market Association) to stowarzyszenie, którego zadaniem jest wyznaczanie oraz nadzorowanie przestrzegania wyrobów jakościowych produktów menniczych. Do LBMA może dołączyć tylko taki producent, który został wcześniej zarekomendowany przez minimum trzy podmioty będące już członkami LBMA. W związku z tym cena wyrobów posiadających akredytację LBMA może być wyższa, niż podobnych produktów spoza stowarzyszenia. Jednak wyroby posiadające akredytację LBMA posiadają gwarancję jakości i są znane na całym świecie. 

W ofercie posiadamy eleganckie, drewniane pudełko na sztabkę złota

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii