0 Euro Orły Górskiego, Jan Benigier

Banknot

Dostępny
0 Euro Orły Górskiego, Jan Benigier
Nominał
0 €
Państwo
Polska
Rozmiar
135 x 74 mm
Nakład
5000 szt.
Data emisji
2021-05
Akcesoria
Blister
Seria
0 euro
Cena: 69,00 zł
Przelew i gotówka DotPay +1,5%Paypal +3,5%
Ilość

 

CERTYFIKAT SSL - BEZPIECZNE ZAKUPY

 

UBEZPIECZONA PRZESYŁKA / ODBIÓR OSOBISTY

Jedyny w swoim rodzaju banknot o nominale 0 euro.

Banknot 0 Euro Souvenir to projekt, który został zapoczątkowany w 2015 r. we Francji i rozprzestrzenił się na całą Europę. Banknot wykonano w 100% z bawełnianego papieru, czyli takiego, z jakiego produkuje się oryginalne banknoty euro. Zawiera on wiele zabezpieczeń przed fałszerstwem, m.in. hologram, znak wodny, mikrodruk, elementy ochronne UV itp.

Orły Górskiego to drużyna złożona z byłych zawodników piłki nożnej, występująca rekreacyjnie w latach 90. XX wieku i początku XXI wieku, biorąca nazwę od popularnego określenia reprezentacji Polski w piłce nożnej z lat jej największej świetności (lata 70. XX wieku). Ekipa występowała przez długi okres pod wodzą Kazimierza Górskiego.

Jan Benigier to były polski piłkarz grający na pozycji napastnika. 4-krotny reprezentant Polski, zadebiutował w meczu z Argentyną (1976), a zakończył grę w drużynie narodowej podczas spotkania z Iranem (1976). Po zakończeniu kariery zawodniczej, trener (utarła się opinia, że jest szkoleniowcem, który ratuje piłkarskie drużyny zagrożone degradacją do klas niższych), działacz i sędzia piłkarski. Mistrz Sportu, odznaczony m.in. Srebrnym Medalem za Wybitne Osiągnięcia Sportowe i Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Powiązane produkty

W tej samej serii / kategorii